00 kč

BELLIE, AVINI, STONO - Novinky od Kanlux

Vychutnejte si krásu oblých tvarů. Kanlux přichází na trh s novinkami závěsných svítidel jako je BELLIE a AVINI. Vytvořte příjemnou atmosféru a rozzařte své okolí.

Přijdou Vám na pomoc skvělé variace od BELLIE. Bílo-zlatá a černo-zlatá kombinace závěsných svítidel si udělá své kouzlo ve Vaší kuchyni nebo nad barovým pultem. Hledejte je pod kódem: 24321 a 24320. Svítidla mají tvar nálevky, neobvyklý podlouhlý tvar má průměr na nejširším místě 185mm, hliníkové svítidlo visí od stopu 1720mm a je vyrobeno s paticí E27.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=24320&submit_search

 

Moderní osvětlení Vám zaručí AVINI. Black and white je "stále v kurzu" se zlatým kombinované je IN, tato variace si všude najde své místo. Závěsná svítidla AVINI doporučujeme rozsvítit se žárovkami APPLE LED, tato E27 žárovka vytvoří zajímavé spojení se svítilnou. Očekávaný efekt nezůstane stranou. Teplé světlo dodá uklidňující a krásné osvětlení interiéru. Svítidlo je vyrobeno z hliníku, průměr svítidla je 360mm. Můžete si vybrat mezi bílo-zlatou a černo-zlatou kombinací. Najdete je pod kódem: 24300 a 24301.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=24301&submit_search

Doba kamenná je už dávno pryč, ale kameny zůstávají stále v módě. Zakopnout o ně se Vám nepodaří, vždyť Vám osvětlí zahradu! Ptáte se jak je to možné? Odpovědí jsou na to kulaté zahradní svítidla od Kanlux ze série STONO. Naleznete pod kódem: 24650, 24651, 24652, 24653. Existují v různých velikostech s průměrem od 20cm až po 50cm. "Kameny" ve vaší zahradě budou mít světle šedou barvu. Tato svítidla jsou vyrobeny s ochranou IP65 s paticí E27, snadno se dají umístit na trávník nebo mezi skalky.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=24651&submit_search

 

Inovujte svůj interiér a exteriér s pomocí novinek od Kanlux! Inspirujte se na www.elampa.cz