00 kč

Bohatý výběr spot svítidel od Kanlux

V této naší rubrice bychom Vám velmi rádi představili spot svítidla od polského výrobce Kanlux.

Série BRENDI  nabízí tři typy spotových svítidel, jak již název naznačuje, sklo tohoto svítidla se velmi podobá na sklenice od Brandi. Těleso svítidla je ocelový plech, v chromovém provedení. Toto dekorativní přisazené svítidlo je vyrobeno na halogenové žárovky G9, které jsou součástí svítidla. Napájení síťovým napětím 220 - 240 V. Max. příkonem 3x40W, hledejte pod kódem: 08882.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=08882&submit_search

Další velmi oblíbená série je TOMA, obyčejné linie osloví každou generaci. Jednoduché řešení najdete v spot 1 kód: 01020 nebo spot 2 kód: 01021. Vhodné je na strop a svou funkci splňuje i jako nástěnné svítidlo. Výborně se hodí na osvětlení v interiéru, kde chcete osvětlením vyzvednout jistou část, nebo dekoraci. Zvýrazníte s tím leckterý do té doby skrytý detail ve Vašem interiéru. Toto halogenové svítidlo je se světelným zdrojem G9 max příkonem 40W s IP20.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=01020&submit_search

 

 

A je tu MOLI pro mladé! Tyto praktické svítidla jsou vhodné do každé místnosti, zda do dětského pokoje nebo do kuchyně. Nezapomeňme ani na záměrné cílené osvětlení, na to jsou přímo stvořené. Svítidla jsou v provedení saténový chrom. Těleso svítidla je z ocelových výlisků a trubky z kovu.

S ochranou IP20 je vyroben dvojitý spot, najdete pod kódem 07086, halogenové svítidlo přisazené, napájené 220V-240V ~ 50 / 60Hz, patice GU10, max. příkon 2x50W.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=07086&submit_search

 

 

Vyberte si praktické svítidla ze série BRANDI, SONDA, GLASO, GINA, TOMA, MOLI od Kanlux!

Vaše spokojenost bude naší vizitkou www.elampa.cz