00 kč

Bravo - novinky od Kanluxu!

Podzim nám klepe za dveřmi, pro školáky to znamená nový "život"! Zvláště pro prváky to bude velká změna pro tí ostatní rutina. No, pojďme posviťme na ně!

Kanlux přichází na trh s LED novinkami!

Učiteléi žáky ocení tyto skvělé LED panely!

BRAVO – díky tobě vidíme dobře!

Posvítíme našim školákům do knich, do sešitů , nebo v laboratořech na výsledky našich malých vědců. Bravo je vynikající osvětlení ve třídě, nejen že jsou ekonomicky úsporné, ale také poskytují dostatečné osvětlení ve větších prostorech. Každý žák snadno dovidí na tabuli, nemusí šilhat, zrak snadno  zaměřují k tabuli, která je psána malými písmeny. Jas tohoto skvělého osvětlení jim pomůže. Bravo LED panely jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, s bílými nebo stříbrnými hranami. Tělo svítidla je vyrobeno z hliníkové slitiny a plastového panelu. Výrobce poskytuje 3 roky záruky na tyto LED panely, které vám mohou svítit  3700lm, 4000lm, 4400lm, 5000lm. Jsou vyrobeny s ochranou IP20 pro vnitřní použití.


 

 

 

Všestranné používání těchto LED panelů je různé,  osvětluje výkonně. Mohou být umístěny v nemocničních chodbách nebo v kancelářských prostorech.

Funkce LED osvětlení nemá žádnou chybu! To svědčí  i KATRO LED. Vedle tříd a obrovských, nekonečných chodbách jsou zde také společenské místnosti, učebna, kde doporučujeme používat skvělé LED panely menších rozměrů. Můžete získat KATROLED v bílém, saténovém niklu a stříbrném provedení.


 

 

 

Zapomněl někdo  vypnout světlo na oddělení? Je záchod stále rozsvícený, celý den? Žádný problém! Ekonomicka úspora těchto LED panelů je zaručena! Spotřeba energie je pouze 6W, 12W, 18W, 24W, v závislosti na velikosti panelů. Stačí raz investovat a uvidíte, že úsilí o úsporu energie nebylo zbytečné! I ve svém domově doma získáte nejlepší osvětlení.

Šetřete i osvetlite své okolí s novinkami od Kanlux!