00 kč

Cílené osvětlení s pomocí Kanlux svítidel

Podstata cíleného osvětlení spočívá v tom, aby bylo přesně nasměrováno tím správným směrem, kde se provádějí důležité práce. Naplánování osvětlení je nesmírně důležité, to bude přece klíčem Vašeho úspěchu.

Je možnost vybrat si ze širokého sortimentu svítidel, závisí i na tom, co chceme konkrétně osvětlit.

Halogenová svítidla obvykle jsou zajištěny s žárovkou typu G9 nebo G4, které dopřávají jasné světlo, ale z hlediska jejich míry je vhodnější brát v úvahu LED světelný zdroj, je to přece efektivnější řešení. Je nepopiratelné, že stolní lampy s klasickým závitem jsou nepřekonatelné.

Jak správně osvětlit pracovní povrchy?

Na osvětlení pracovních stolů máme k dispozici různé typy svítidel, moderní jsou dekorativní nábytková svítidla, které se dají namontovat pod police, přitom klasické stolní lampy jsou také oblíbené, osvětlení může být efektivně i se stolními svítidly připevnění pomocí klipsu, jejich připevnění je velmi jednoduché a praktické .

http://www.elampa.cz/interierova-svitidla/kuchynske-svietidla/1919-kanlux-04282-pax-tl2016b-13w-sr-nabytkove-ziarivkove-svietidlo.html?search_query=pax&results=3

Do ložnice doporučujeme naplánovat svítidla nad postel z obou stran, nasměrované příjemné noční světlo můžete využít k čtení a přitom světlo nebude přesahovat na druhou stranu postele, nebude to rušit klid vaší drahé polovičce.

http://www.elampa.cz/interierova-svitidla/spoty/1836-kanlux-07110-gina-el-1l-spot.html

V koupelně je důležitým faktorem správné osvětlení zrcadla. Dbejme o to, aby zde cílené osvětlení bylo namířeno na konkrétní bod, aby osoba u zrcadla měla perfektní, dostačující světlo. Pozor, důležité je, aby Vaše koupelna měla i přiměřené neutrální světlo, vyhýbejme se stínění. Víme to dosáhnout do stropu zabudovanými bodovými svítidly, nesmíme zapomenout si zvolit i správný odstín světla. Do moderní hi tech styl koupelny jsou vhodné žárovky se studeným světlem, do klasické koupelny upřednostněte led světelné zdroje s teplým odstínem.

http://www.elampa.cz/interierova-svitidla/kupelnove-svietidla/1807-kanlux-07131-amy-el-t240-kupelnove-svietidlo.html?search_query=amy&results=9