00 kč

CORDES nové dekorační svítidlo od Kanlux - vynikající nápad do obýváků

Mnoho lidí klade velký důraz na oblečení, které nosí. Dáme si záležet, cítíme se lépe když se nám podaří ulovit nějaký krásný kus oblečení, a těšíme se z toho když nám ho i pochlubí. Totéž platí i při plánování interiéru. Dbejme na vzhledu našeho domova! Nejedno krásné dekorační svítidlo může být ozdobou v interiéru. Dekorativní lampa je navržena tak, aby ihned upoutala pozornost. Takovým příkladem je i novinka závěsné svítidlo CORDES od Kanluxu.


Spirálovitě vinuté krásné bílé svítidlo má průměr 25,5 cm, od stropu visí 191 cm. Je praktické, protože si individuálně víte nastavit výšku, kterou si žádáte dosáhnout. Vyrobeno je na E27 závit, můžete použít klasickou žárovku max 60W ale také úspornou nebo LED žárovku.

Silný vizuální efekt dodá v prostoru, kde si ho namontujete. Dopřejte obývací místnosti, aby v ní dekorovala tato nádherná lampa. Vaše návštěva, přátelé, rodina si jistě pochlubí tento vynikající dekorační kus ve Vaší obýváku. Tak jako výběr barev na stěnách, nábytek nebo bytové doplňky, i svítidla poskytnou způsob, jak vyjádřit svou individualitu v domě.

Nejčastěji závěsné svítidlo je první co si všimnete v místnosti, do kterého vstupujete, proto nezapomeňte si správně vybrat to nejvhodnější pro Váš obývák! Nenechte si ujít z naší nabídky CORDES, které najdete pod kódem 25530. Navštivte náš eshop www.elampa.cz