00 kč

Dekorační dětské svítidla od Rabalux -Dětská fantazie nemá meze!

Milujeme své děti, a ze všech sil se snažíme jim dát jen to nejlepší! Staráme se, vyhovíme jim požadavkům. No nejen z materiální stránky života, či ze zdravotního hlediska, ale hlavně velký důraz klademe i na dětský duchovní svět. Jejich zdravý vývin je nám rodičům prvořadým!

Naše oči vyžadují péči. Proto návrháři dětských svítidel od Rabalux vytvářely nové dekorační svítidla pečlivě a dbali o dokonalý dětský design. Naplánovali takovou kolekci, která okouzlí i chlapce i dívky. V kolekci najdete svítidla každého druhu se stejným motivem na centrálních i na doplňkových svítidlech. Tyto milé a sympatické motivy jsou v podobě zvířecích postaviček, které zabaví fantazii každého dítěte. Harmonie barev je zaručena! Kombinace těchto svítidel dodá kouzlo každém dětském pokoji. Vaše ratolest se může cítit v bezpečí v kruhu oblíbených zvířátek. Spokojenost a radost ze svítidel vykouzlí na jejich tvářičkách úsměv, a pro nás rodiče to bude ten nejkrásnější dar.

Každá jedna série v sobě zahrnuje: závěsné svítidlo, stropní svítidlo a nástěnné svítidlo. Tyto půvabné a hravé doplňky budou pro Váš domov oblíbeným prvkem. Do moderních dětských pokojů se velmi hodí, jsou v souladu v dnešní době velmi populárními barvami. Snadno se splývají s barvami stěn a s dětským nábytkem. S použitím žárovek teplé bílé barvy dosáhnete vhodný efekt a chráníte zrak vaší princezny, či prince. Vy jako rodič, budete klidný a vaše dítě spokojené. Dokonalý dětský design když se setká s profesionálním výborným osvětlením, tak to budou svítidla od Rabalux v sérii Cathy, Shepherd a Leon. 

Novinky dekoračních dětských svítidel naleznete na www.elampa.cz! Cathy, Shepherd a Leon už na Vás čekají!