00 kč

Dekorativní schodišťové osvětlení je v módě!

Dekorativní schodišťové osvětlení je v módě!

Máte rodinný dům? Někdy se zdá, že schody jsou příliš náročné, nejen aby ste je překonaly z fyzické stránky, ale někdy nejsou "viditelné". Je tu pro vás překvapení od  firmy Kanlux, novinka TERRA LED schodišťové osvětlení!

Menší děti si vymyslí i později v noci, že chtějí mléko nebo pití. Pokud váš dům je zařízen tak, že na přízemí se nachází kuchyň, epicentrum dění každodenního života a nahoře na patře máte obývací pokoje, ložnici a dětské pokoje, tak to musíte z postele a sjet dolů do přízemí. Když slyšíte: "Mami prosím si mléko! " Nic vám nezbývá, jen jít do kuchyně a posloužít Vaši díteti. Zapnout světlo vás ani nenapadne, abyste nerušili spánek ostatných členů rodiny. A v takových okamžicích Vám příde vhod   schodištové osvětení TERRA LED. Nejsou pouze dekorativního charakteru, ale jak můžete vidět z praktické stránky, Vám může být docela užíteční.

https://www.elampa.cz/index.php?route=product/search&search=terra%20led

Jsou to vestavěné nástěnné svítidla, tělo svítidla je vyrobeno z leštěné nerezové oceli, obsahuje LED světelný zdroj SMD, připojení je na 12V DC. Vhodné pro montáž na normálně hořlavé povrchy. Vhodné pouze pro vnitřní použití, ochrana krytí je IP20. Schodišťové svítidla jsou k dispozici v teplé a studené bílé barvě 3000K nebo 6500K s výkonem 0,8W, jsou velmi ekonomické. Průměrná životnost je 50000h.

Schodištové osvětlení je velmi praktické a užitečné! Neváhejte se podívat na novinky  Kanluxu jako je SOLA LED, SABIK LED a APUS LED!

Další vynikající řada schodišťových svítidel  je LIRIALED, LINAR LED  i ORID LED. Jsou to velmi moderní designové světla. Tělo svítidla je vyrobeno z leštěné nereze. Svítidlo je vhodné pro montáž do krabic průměrem 60 mm. Získejte je teplé anebo studené  bílém barvě s vestavěným světelným zdrojem LED.


Kromě toho dodává společnost Kanlux také nový designové LED žárovky, nenechte si ujít  NIFO LED. Jsou to ozdobné žárovky pro velkou závit E27. Můžete je také používat volně v jednoduchém závěsném osvětlení. Teplá bílá osvětlení dodává každé kuchyni uklidňující světlo, které si užijete v  kruhu najbližších s vynikajícím večerem i dobrou náladou. Získáte je s 14W, 20W a 22W se světelným tokem 1150lm, 1650lm a 1850lm.


Neváhejte se přesvědčit o kvalitě LED osvětlení od společnosti Kanlux!