00 kč

FUEVA 1 zápustné i přisazená stropní svítidla -Praktická řešení pro Vaši domácnost!

Rakouská firma Eglo, která je velmi úspěšná na trhu svítidel od roku 1969, díky stálému rozvoji a kvalitním zbožím přichází nyní na trh se sérií FUEVA 1. Jsou to zápustné a přisazená svítidla v bílém a saténově niklovém provedení. Je pro ně charakteristický pěkný design a funkčnost.

Získejte zajímavý doplněk do svého domova!

Vestavěné svítidla jsou oblíbeným doplňkem do každého moderního interiéru. Namontujte si je všude tam, kde by se klasické svítidla nehodily, aby nezničily moderní vzhled interiéru. Fueva 1 se Vám bude hodit do předsíní, do koupelen, do kuchyně nebo do chodeb. Je to ideální LED osvětlení, můžete déle svítit s minimální spotřebou. Setkáte se s průměrem 85mm, 120mm, 170mm, 225mm. Kombinace svítidel je všestranná. Pokud nechcete kulatého tvaru je v nabídce i čtvereční. S rozměry: 85 x 85mm, 120 x 120mm, 170 x 170mm, 225 x 225mm.


Nezapomínejme ani na osvětlení schodišť!

Pokud použijete Fuevu 1 s menším průměrem, budou Vám užitečné na osvětlení schodišť z bočních stěn. Určitě Vám přijdou vhod v nočních hodinách, pokud si potřebujete doplnit sklenici vody a Vaše kuchyň se nachází v přízemí. Stačí když si zapnete osvětlení schodišť a vy se bezpečně dostanete na přízemí, při tom nemusíte zasvítit v celém domě, abyste nerušili klidný spánek ostatních členů rodiny.

Vhodné jsou, neboť ...

Mají tenký design s minimální instalační hloubkou, vhodné pro stropní konstrukce s malým prostorem. Mají rovnoměrné rozložení světla, ideální pro osvětlení prostorů a povrchů. Nízká teplota zvyšuje bezpečnost. Úspora energie až o 80% ve srovnání s klasickými žárovkami, úsporné i na rozpočet a životní prostředí. Mají vysoce kvalitní hliníkový kryt.

 

Vyhledejte si z naší nabídky tyto fantastické domácí osvětlení, neprohloupíte!