00 kč

Globo solární lampy do každé zahrady!

Přijde léto, slunce vyláká každého. Snažíte se trávit více času venku. Vykročíte do zahrady a začnete zařizovat a zkrášlovat Vaše okolí. Nebo využijete sluneční paprsky na opalování. Děti sotva čekají, aby se už bazén naplnil čerstvou vodou a mohli si do něj skočit a osvěžit se. Chlapské práce na zahradě se vždy najde, víc než dost.

Považujete za důležité mít vysázeny v zahradě oblíbené keře a pestrobarevné květiny, protože jsou během dne "zahradní dekorací", ale jakmile se začne stmívat, venkovních místech bude nejdůležitějším prvkem osvětlení.

Myslíte si, že už je pozdě na plánování zahradního osvětlení, neradi byste viděli své oblíbené místa rozbúrané ani doničené? Jelikož se na místě nenachází přívod elektřiny 220V, začnete truchlit nad nevratným osudem vaší zahrady. Nemějte obavy! Je tu řešení i pro Vás!

Solární lampy!

Sluneční energii třeba umět správně využít. Výrobce rakouské firmy Globo s tím chytrým a nenáročným řešením pomůže osvětlit zahrady. Vaším úkolem bude jen si vybrat správné ze široké nabídky. Panel nasazen na svítidle během celého slunečného dne shrne do sebe sluneční energii, kterou pak "uvidíte" v noční zahradě. Nenáročné rozložení svítidel je jen na Vás. Vedle chodníku zapíchnete do země svítilna vybavená hrotem a už jen čekat až se setmí. Vtom okamžiku budete mít nádherně rozsvetlený chodník. Pokud si přejete dekorativní osvětlit žádaný rozkvetlý keř - aby Vám ho i sousedé záviděli - rozložte 40cm vysoké solární lampy kolem a bude to noční nádhera ve Vaší zahradě. Nezapomínejte! Tato svítidla budou použity venku, tedy dbejte o to, aby svítidla byly s ochranou IP44. Budou vystaveny povětrnostn vlivům, musí být vodě odolné.

 

Žijete ve městě a řeknete si: no vždyť ano všechno jen pro zahrádky! Vy máte k dispozici pouze malý balkon, ale plno květináčů s různými květinami. I vy byste chtěli dekoračně jejich osvětlit, aby ten Váš "noční ostrůvek klidu" vynikal oproti těm nudným balkonem. Globo má v nabídce i takové malé solární světýlka. Jejich výška je pouze 20cm a snadno se dá zapíchnout do kteréhokoliv květináče. Svítit budou ad jara až do pozdního podzimu.

Z nabídky Globo solárních lamp si určitě vyberete www.elampa.cz!