RETRO, stylové stolní svítidla od GLOBO

RETRO, stylové stolní svítidla od GLOBO

Znovu přichází na trh svítidel novinkami rakouský výrobce GLOBO. Jako za starých dobrých časů, je zde RETRO! Jemné pastelové barvy a různé motivy dominují pro stolní svítidla SIULA, DUKONO a PARINA.

Pokud chcete překvapit své rodiče, a pod stromeček na Vánoce plánujete něco milé a praktické pro ně, tak výborný nápad budou stolní svítidla RETRO stylu. Věřte či ne, překvapí se a přitom vykouzlíte úsměv na tváři, nahrnou se příjemné vzpomínky z mládí a vy můžete jejich zajímavé historky poslouchat celý večer. Bude to zábava, hned se najdou i staré zaprášené fotky z hloubky šuplíků a staré časy budou jako živé. Rodiče budou zase mladí a veselí. Milé stolní svítidla jim připomenou mládí. Tyto jemné svítidla přinášejí krásné vzpomínky a vynikající osvětlení do ložnic, nebo jako dekorace na komodu.

PARINA štíhlý tvar lampy a jemné barvy jako je zelená, oranžová, růžová, šedá, žlutá a modrá přinášejí osvěžení do šedých dní. Těleso lampy je keramická a stínítko z textilie. Přírodní materiály a funkčnost těchto skvělých lamp přinášejí skvělou náladu do každého interiéru. Výšku mají 32 cm a průměr 15cm. Použijte žárovku na malý závit E14 max 40W.


 

SIULA vzorky ze 70. let, trojúhelníky, čtverce, kruhy najdete na keramické lampě. Tato dekorace je jako z filmů pro pamětníky. Maličké ale za to úžasné lampy vhodné na noční stolky, mají výšku 28cm a průměr 14cm. Posvítí Vám na články v novinách nebo do romantické knížky, kterou si rádi přečtete před spaním.


Oválný tvar i polo kruhy jsou dominující rysy pro stolní svítidloDUKONO. Barevné stínítka z textilie vytvářejí intimní osvětlení. Dostanete nepříliš ostré světlo, ale přitom dostačující do ložnice. Najdete je v béžové, šedé, zelené a tyrkysové barvě. Můžete je použít i s úspornými nebo s LED žárovkami.


 

Použijte barevné stolní svítidla, přinášejí jedinečnost do nevšedních dnů. RETRO styl znovu ožívá, a ožívají s nimi i místnosti. Hledejte novinky od GLOBO!