00 kč

Jak máme vybrat správné LED osvětlení?

V životě člověka světlo je důležitým faktorem. Člověk stráví většinu část svého života ve světle. Proto světlo je nezbytné pro existenci lidstva. Lékařská věda také podotýká, že světlo má pozitivní vliv na člověka, na jeho pocit štěstí a na dobrou náladu. Samozřejmě přirozené světlo nic nedokáže nahradit. Ale umíme zajistit příjemné osvětlení Vašeho domova pomocí LED žárovek, úsporných žárovek a klasických žárovek.

Je dostatečně, harmonicky osvětlený Váš domov? Není příliš silně, resp. slabě osvětlené?

Není jisté, že Vám na tyto otázky podáme dostačující odpověď, ale poskytneme Vám pár dobrých rad.

Naše firma STARLUX s.r.o. se zabývá s osvětlením od roku 2001. Nasbírali jsme zkušenosti během těchto let, a všimli jsme si, že mnozí nemají jasno jak správně využít výhodně světelné zdroje domova. Dá se to vytvořit velmi sofistickým způsobem, kterým dosáhnete zarážející, luxusní, modernější efekt. To vše je možné dosáhnout velmi jednoduše. Například s výběrem celkem jednoduché stolní lampy, umíme vytvořit okouzlující změnu. Lampa, která bude umístěna na správném místě či v obývacím pokoji, či v kanceláři. Stojanová lampa také dokáže vytvořit úžasné světlo domova. No nesmíme zapomenout, že nesprávně zvolený světelný zdroj všechno může pokazit.

Zřejmě i pro Vás je známo, že když vkročíte do slabě osvětlené místnosti, začnete zaostřit svůj zrak. Je to nepříjemné! A je to důsledkem nedostatečného osvětlení. A v tomto jsme Vám na pomoci.

Poradíme Vám vybrat si vhodný světelný zdroj.

Každá obytná místnost má individuální požadavky osvětlení. Jiné osvětlení je vhodné do kuchyně, jiné do obýváku či do koupelny. Můžete využít dva typy osvětlení.

Přímé nebo nepřímé osvětlení. K jednomu hlavnímu zdroji třeba počítat is jedním doplňujícím zdrojem (např. Boční nástěnné svítidlo). Pokud na to nemáme možnost, je zde alternativa v podobě stolní lampy nebo stojací lampy. Při výběru osvětlení je důležité mít na paměti, kam chcete uložit tu lampu, za jaký účel bude sloužit, jak často bude svítit.

Je důležité mít před očima i to, jaká je energetická spotřeba žárovek, které si při koupi zvolíte.

Existují klasické, úsporné a LED žárovky. Energetická spotřeba LED žárovek je bezpodmínečně nižší. Přitom je zajímavé, že účinek klasické žárovky je nejblíže podobná přirozenému slunečnímu světlu, což LED žárovka nedokáže splnit. Vzhledem k tomu, že LED žárovky nejsou nejlevnější, ale jsou kvalitní a jsou schopny dopřát Vašemu interiéru úžasné světelné efekty, mají širokou škálu odstínů. Jsou velmi populární v koupelně, v kuchyni či při osvětlení polic v nábytku.

Vyžaduje velkou opatrnost při výběru, proto neváhejte a navštivte naše prodejny STARLUX. Rádi Vám poradíme, obsloužíme. Klikněte na náš portál elampy.sk