00 kč

Kancelářské svítidla od Rakouské firmy Eglo

 

Aby Vám nic neuniklo!

Eglo Vám posvítí na důležité věci, papíry, dokumenty. Rakouský výrobce myslí i na Vás, kteří sedíte během celého dne u stolu. Pokud Vám chybí dostatečné denní světlo, Eglo se postará o větší intenzitu světla. Výběr kancelářských, stolních svítidel je široký, stačí si jen promyslet, jaký styl se Vám hodí do interiéru.

Klasický design a elegance záři ze stolní lampy, kterou najdete pod kódem: 90968 a 90967. Vyrábí se ve dvou provedeních, zelené sklo s kombinací zlaté barvy je luxusní, a stříbrná lampa s bílým sklem je decentní, ale výstižná ve své krásné eleganci. Svítidlo je 39cm vysoké a 27,5cm široké, zdroj sice není v balení, ale doporučujeme E27 úspornou nebo led žárovku.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=90968&submit_search

 

  

 

Je Vaše kancelář moderně zařízená?

Dominuje v ní černá nebo šedá? Slaďte ji s tímto moderním svítidlem: 94673 nebo 94674, v černém a v bílém provedení, svítidlo je 37,5cm vysoké se zabudovaným led zdrojem 4,5W.

Toto svítidlo je navrženo se speciální "touch me" částí, svítidlo lze zapnout a vypnout dotykem. Má jednoduché rysy, tím pádem se snadno vplyne do moderního interiéru.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=94673&submit_search

 

Praktická stolní lampa je BORGILLIO, vyrábí se ve dvou provedeních, v černé a měděné. Viz pod kódem: 94704 nebo 94697. Výrobce navrhl svítidlo s šířkou 19cm, s výškou 71 cm a s délkou 40cm, E27 maximálně na 60W žárovku, která není v balení.

V čem spočívá její praktičnost? Je nastavitelná ve třech místech. Podle  požadavky si dokážete nasměrovat to správné světlo, které vyžadujete od Eglo lampy. Tato lampa bude pro Vás jako stvořená!

 

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=94704&submit_search

Pevně věříme, že jsme Vám dopomohly k snadnějšímu výběru kancelářských svítidel. Prohlédněte si naši nabídku, pokud máte nějaké otázky, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme www.elampa.cz