00 kč

Kanlux vypínače a zásuvky s novým designem MOWION by Kanlux - touch of magic

MOWION nová značka elektroinstalačního materiálu debutuje na trh se sérií LOGI, DOMO, TEKNO a BIURO. Inspirací této značky je pohyb (MOVE) jakož i jeho název naznačuje, výrobce se orientuje tímto směrem, chce vyhovět uživatelské klientele ve vytváření světelných jevů s "kouzelným dotykem".

Představujeme Vám novinky od polského výrobce Kanlux - sérii LOGI.

Širokou nabídku zásuvek a vypínačů zajišťuje výborná kvalita, tyto elektroinstalační materiály jsou vyrobeny ze speciálních materiálů totožné s německou kvalitou a jejich design je přímo úchvatný.

LOGI se hodí do každého interiéru, je základním pilířem MOWION značky, jednoduchý ale pozoruhodný design je vynikající do domácností, do hotelů, do sociálních zařízení, do škol.

LOGI nabízí zásuvky a vypínače v 4 různých barvách: bílá, grafit, krémová a stříbrná. Tato série je vybavena tradičními šroubovými svorkami, které zaručují trvalé zapojení kabelů.

Logické řešení pro Vás obstará LOGI!

V nabídce najdete jednopólový vypínač, různé druhy tlačítek, tak zvonkové tlačítko, schodišťový vypínač jednoduchý i dvojitý, křížový vypínač. V sérii LOGI najdete i trojitý vypínač, který je raritou, ne všichni výrobci se mohou pochlubit s takovým výrobkem. Novinkou je i žaluziový spínač. Vypínače s LED také dostanete v 4 barvách, sdružený lustrový vypínač s LED. Nesmíme zapomenout ani na otočný stmívač 500W s filtrem a ani na hotelový vypínač se zpožděným vypínáním.

Výhodně si můžete zakoupit zásuvky s uzemněním IP44 Schuko nebo francouzskou zásuvku s IP44. Zásuvka francouzská dvojitá, kompletní pod kódem 25092 má velmi zajímavý tvar, oblý v plochém jednoduchém horizontálním rámečku.

Kombinace barev je možná! Doporučujeme!

Rámečky najdete v nabídce horizontálně od jednoduchého až po pětinásobný. I vertikální rámečky jsou k dispozici, dvojnásobné, trojnásobné a čtyřnásobné.

Výrobky LOGI hledejte na 

 http://www.elampa.cz/118-vypinace-a-zasuvky-