00 kč

LED Hvězdná obloha od firmy Kanlux.

Obloha je impozantní pohled, fascinuje lidstvo po celá tisíciletí.

Hviezdy na obloze, Mléčná dráha je úžasný a romantický pohled. Naznačuje uklidňující, nádherný, nekonečný a věčný zážitek. Kdo by nechtěl vykouzlit atmosféru krásného letního večera ve své domácnosti, bez ohledu na to, že nejsou pod širým nebem. 

 

Moderní architektura zabývající se osvětlením, dobývá už léta svět.

Nejnovější LED technologie jsou ve světě jedním z nejúspornějších řešení osvětlení. Takže LED hvězdná obloha ani nezatíží Vaši peněženku, spotřeba energie je minimální. 

 

KANLUX uvádí na trh svítidel bodová dekorační LED svítidla OYO.

naleznete pod kódem 08121. OYO 5LED-CW se svými malými LED diodami vykouzlí hvězdnou oblohu právě nad Vámi v interiéri. V balení naleznete 5kusov LED svítidel, s max.výkonem 0,22W. Osvětlení poskytne ve studené bílé barvě. Pro správnou činnost je vyžadován elektronický transformátor se stejnosměrným napětím TRETO nebo DRIFT, které také najdete v naší nabídce. 

 http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=08121&submit_search=

Malé bodová světla vytvářejí hvězdnou oblohu. LED diody Kanlux Oyo jsou vyrobeny speciálně pro tento účel. IP 68 vodotěsná ochrana je zaručena, takže můžete použít v koupelně nebo i venku. LED spoty s vnitřním závitem a pojistnou maticí se dají snadno namontovat do dřeva, do plechu, do nábytku či do sádrokartonu. 

 

LED hvězdné nebe je jistě velkou výhodou, funguje nejen jako dekorativní prvek, ale může být použito i jako hlavní osvětlení, díky 150 led svítidlům na metr čtvereční. To znamená, že hvězdná obloha na 3m2 dodá osvětlení jako obyčejná 60W žárovka. 

 

Podobné dekorační svítidlo je i OYO LED-CW. Naleznete je pod kódem 08120 Pokud hledáte tu správnou dekoraci, pevně věříme, že jsme Vás inspirovali těmi nejvhodnějšími! Navštivte nás na eshopu www.elampa.cz a pomocí OYO vytvořte si vlastní noční hvězdnou oblohu