00 kč

LED je v módě!


Máte postavený dům, již několik let v něm žijete. Užíváte si pohodlí domova. Někdy máte pocit, že se Vám to i unudilo, ten interiér je už starý a nemoderní. Je čas na změnu! Měníte nábytek, máte čerstvě vymalované a dali jste si příjemné barvy a stále máte pocit, že Vám něco chybí. Zřejmě to budou svítidla! Aha, vždyť právě ty nové svítidla dodají ten správný šmrnc, nový náhled Vašemu novýmu interiéru.

Novinky od maďarské firmy Rabalux si nenechte ujít!

Adeline bude ta správná volba! Stropní i závěsná svítidla se zabudovaným LED zdrojem nejen pěkně ukážou ve Vaší obývacím pokoji, či v pracovně, nebo v ložnici ale také ekonomicky jsou úsporné. Matná bílá barva se velmi snadno kombinuje s různými barvami či dekoracemi. Průměr mají 455mm nebo 600mm. Závěsná svítidla od stropu visí maximálně 1500mm.

Toledo LED stropní svítidla jsou v nabídce čtvercový i kulatého tvaru. Zřejmě to budou Vaše děti, které si pochlubí tato svítidla. Jednoznačně patří do dětských pokojů! Takže, je to na Vás kterým tvarem jejich překvapíte! Záhada ve výběru je, že syn nebo dcera bude chtít přesně ten druhý tvar, který byste si Vy vybrali pro ně. Pak raději se zeptejte! Přece to bude jejich rajón, jejich doupě, jejich svět LED osvětlení. Nemusíte se obávat, spokojenost s osvětlením je zaručena! Při 18W spotřebě svítivost dosáhne 1170lm, bude svítit neutrální bílou barvou 4000K.

Nezapomeňte ani na koupelnu!

I zde by bylo třeba vyměnit svítidla. Nevynechejte z toho Beatu!

Beata koupelnové svítidla stropní i nástěnné mají ochranu IP44, odolné proti páře, vodě. S moderním designem a čistou linií dosáhnou kouzlo v koupelně. Až natolik, že se Vám nebude chtít vylézt ani z vany. Pravdou je, že si člověk rád odpočine po náročném dni, akorát v této místnosti svého domova. Klid, relax, příjemná vůně pěnového koupele Vás ještě dlouho udrží v této klidné atmosféře. Přitom relaxaci si můžete oči pokochat na nádherných kulatých tvarech nových LED svítidel, které jen přidají Vaší spokojenosti. A vy budete rádi, že jste si zvolili Beatu na osvětlení této místnosti.

Z novinek Rabalux si každý přijde na své, překvapte sebe i rodinu, obnovte Váš interiér!