00 kč

LED lampy Philips

Pro ty, kteří touží po výrazném snížení účtů za elektřinu

I vy utrácíte značnou část měsíčního rodinného příjmu na režijní náklady? Snažíte se kde-tu uspořit, kupujete energeticky úsporné technické výrobky? No napadlo vás už, kolik energie dokáže spotřebovat vaše celodenně osvětlená domácnost hlavně v zimních měsících?

Existuje řešení, se kterým dokážete značně snížit množství spotřebované energie ve vašem domově! A to pomocí LED lamp Philips, které spotřebují velmi malou energii, jejich úspora dosahuje i 80% oproti tradičním svítidlům a žárovkám. Věděli byste kam s penězi, které díky nim uspoříte, však?

Před výběrem svítidel budete i Vy čelit různým z hlediska výběru důležitým faktorem. V první řadě se snažíte o to, aby nákup svítidla byl co nejméně finančně nákladný.

To je pochopitelné, vždyť náklady jsou přece jen náklady.

Sledujete pouze cenu?

Musíte však zohlednit i takové informace, jako ovládání světelného zdroje, životnost lampy, cíl umístění lampy (místo); případně kolik se bude zapínat nahoru a dolů.

Nemluvě o zařazení do energetických skupin. Bylo by dobré ušetřit i na nákladech za energii, no ne? A pak je tu ještě dítě, které touží po tom, aby při psaní domácích úkolů ho osvětlovala lampa bohatě ozdobená hrdiny z nejnovějších pohádek. V tomto okamžiku začíná být výběr svítidla noční můrou

"Bude vyhovovat tradiční lampa, nebo zkusíme raději kompaktní zářivku!"

Nevybírejte lampu máváním rukou!

Je pochopitelné, že nemáte ani chuť, ani energii tolik řešit výběr svítidla. Nicméně správná volba vám toho může hodně ušetřit. Kromě toho můžete na dlouhou dobu zapomenout na koupi svítidla. Na jak dlouhou dobu? Přibližně tak na dvacet let ...

Použitím LED svítidel Philips, respektive použitím svítidel se zabudovaným LED osvětlením můžete ušetřit nejen značné finanční prostředky, ale se také vyhnout spoustě nevýhod spojených s používáním tradičních žárovek.

Deset nesporných faktů, kvůli kterým se vyplatí vybrat si LED lampy Philips

 1. Poskytují efektivní a trvalý zdroj světla - bez hrůzostrašné ceny
  LED žárovky a LED světla byly před několika lety dostupné jen za strašidelné ceny. Dnes je lze dostat už za dostupnou cenu, z dlouhodobého horizontu jsou LED zázraky energeticky, ale i finančně úsporné. LED světla Philips jsou takové prostředky, které dokáží efektivně a dlouhodobě poskytovat zdroj světla ve vašem domově (i 10-20 let).
 2. Díky úsporným LED světlům Philips zůstane více peněz ve vaší peněžence
  Široká nabídka LED žárovek Philips je charakteristická energeticky nízkou náročností (průměrná spotřeba je mezi 1.5W až 5W), žerou až o 50-80% méně energie oproti tradičním žárovkám. Díky výjimečně nízké spotřebě energie Vám zajistí až 80% úsporu.
 3. LED žárovky a lampy Philips "neodcházejí" a netřeba na ně čekat
  LED žárovky a lampy nejsou citlivé na časté zapínání a vypínání nahoru-dolů. Proto jsou na rozdíl od kompaktních zářivek více odolnější v tomto směru. Nemusíte se toho obávat, že žárovka po několikerém zapnutí "odejde". Jsou odolné vůči otřesům. LED lampy Philips nevyžadují čas na ohřev (tzv. Čekací dobu), po zapnutí hned poskytují dokonalý jas. Proto nemusíte déle strašit ve tmě po pokoji.
 4. Jsou lehčí nastavitelné jako tradiční lampy
  Poskytují snadněji nastavitelné světelné zdroje v porovnání s tradičními lampami. S LED lampami Philips nebudete postrádat teplé odstíny světla, jejich životnost vysoce převyšuje životnost tradičních, ba i energeticky úsporných lamp. Díky nastavitelnosti intenzity světla poskytují LED lampy dokonalou atmosféru pro jakoukoli činnost, ať už na hodiny jógy, na víkendovou oslavu, nebo na přípravu na následující písemku.
 5. Mají delší životnost, to pro Vás znamená méně nákupů a méně údržby
  Pod životností i Vy rozumíte provozní hodiny, dokud se lampa nebo žárovka pokazí? Pochopitelné, protože životnost tradičních, zda halogenových lamp udává právě toto číslo. Oproti tomu LED lampy Philips se nevypaluje, jejich "zkažení" spočívá v tom, že během používání průběžně světlo bledne. Životnost LED lamp Philips označuje ten čas, během níž intenzita světla lampy klesne ze 100% na 70%. Ani vy nepoužíváte lampu 24 hodin denně, však? No LED lampy Philips s 20 000 hodinovou životností dokáží i při 24 hodinovém používání zajistit přes 70% -ní intenzitu světla, a to přibližně 20 let, a takto poskytují Vámi požadovanou atmosféru. Životnost LED lamp je třeba i 30 - 50 000 hodin.
 6. LED lampy Philips na každou činnost a do každé místnosti? Žádný problém!
  V naší široké nabídce naleznete elegantní a decentní koupelnové svítidla v moderním stylu, ale i stolní lampy poskytující uklidňující světlo, zda stolní lampy zobrazující různých pohádkových hrdinů, v různých barvách av zajímavých tvarech, tak venkovní svítidla! Energeticky úsporné provedení naleznete ve všech typech svítidel, ať už mezi nástěnnými, stropními, vestavnými a zapuštěnými lampami.
 7. Zajišťují teplejší nebo chladnější odstíny světla: dostat jejich ve více barevných teplotách
  Chtěli byste teplejší, zda chladnější odstín světla? Jelikož světlo má různé barevné teploty, správným výběrem tohoto odstínu dokážete ať už v domě nebo v jiném prostoru navodit útulnější atmosféru, nebo naopak dosáhnout více stimulační účinek. LED lampy Philips dokážu díky několika barevným teplotám světelného zdroje (K - měří se v Kelvinech) poskytovat teplejší a chladnější odstíny světla. Teplý bílý odstín zabezpečují stejně jako tradiční lampy, tyto dosahují nižší hodnoty kelvinů. Pokud vám vyhovuje spíše chladnější odstín, doporučujeme zvolit si raději z rozmezí 4000-5000 K oproti dennímu světlu, které má cca. 2700 K. Tímto si zajistíte dokonalý světelný zdroj ať už potřebný k vaření nebo k provádění nějaké jiné práci!
 8. Jsou schopny vytvořit jakoukoliv atmosféru
  Díky různým barevným odstínům LED žárovek je možné některé výrobky v obchodech více vyzvednout a zatraktivnit, s náladovým osvětlením tak lze poskytnout dokonalý zážitek z nakupování. Ale příjemnou atmosféru lze dosáhnout i v hotelích či kancelářích, kde mohou zajistit příjemnější pracovní podmínky pro zaměstnance v závislosti na denní doby a tomu přizpůsobeného osvětlení.
 9. Charakterizuje je nízké uvolňování tepla a vysoká světelná účinnost
  Zatímco normální lampa má účinnost 8-13 lumenů / wattů, LED lampa má až 50 lumenů / wattů. Z největší části vyprodukované energie vzniká světlo, ne teplo.
 10. LED lampy Philips jsou výsledkem životního stylu, která klade důraz na životní prostředí
  Je pro Vás životní prostředí důležité? Pokud se rozhodnete pro LED lampy Philips, tak hlasujete kromě okamžité energetické úspory zároveň i za ochranu životního prostředí a na udržitelnost života na Zemi. Philips klade velký důraz i na životní prostředí i na společnost, proto preferují projektování produktů s důrazem na životní prostředí.

No jsou dražší než tradiční lampy! - I Vy si to myslíte?

Jste si jist? Zamyslete se, kolik lamp bude nutné vyměnit za příštích 20 let pokud zohledníme počet místností a počet svítidel, kolik z nich podlehne času, co to znamená z finančního hlediska, respektive kolik nul vám přibude na účtech za elektřinu při používání lamp s malou energetickou úsporností!

LED lampy Philips nejsou drahé, jen se to tak zdá! Už z krátkodobého hlediska se Vám náklady na ně vrátí, ba co víc, i Vám nějaké peníze uspoří!

Zainvestujte do LED lamp Philips, neboť z hlediska ceny a hodnoty se Vám tato investice rychle vrátí formou úspor na účtech za elektřinu.

A i problémy ohledně výběru lamp můžete na několik let zapomenout

Jako e-shop se světelnou technikou, a zároveň jako maďarský e-distributor světelné techniky Philips Vám zajišťujeme výraznou úsporu energie s LED lampami Philips Massive, a to díky prvotřídní energetické účinnosti, přičemž si můžete vybrat ze široké nabídky, a přitom se nemusíte vzdát ani jedinečného designu!

LED lampy Philips poskytují krásné teplé bílé světlo, a zároveň mají nesmírně dlouhou životnost. Předtím, než se nadobro rozhodnete pro konkrétní lampu, myslete i na účet za elektřinu!