00 kč

LED nebo bez LED?

V dnešní době slyšíme spoustu o úspoře energie a ochrany životního prostředí. To také následuje i vývoj technologie. Samozřejmě to znamená, že to platí také pro osvětlovací techniku, LED osvětlení je technologie současnosti a budoucnosti. Co je LED?

Ve skutečnosti je to dioda, která vydává světlo. Její účinnost je vyšší než standardné žárovky. Od 1 W můžete získat až 100 lumenů. Životnost je extrémně dlouhá, od 20 000 do 50 000 hodin při 15 000 vypnutí- zapnutí. Životnost světelného zdroje LED závisí na typu a kvality použité LED, kvality elektroniky, odvodu tepla a kvality výrobku. Jednou z výhod osvětlení LED je, že LED se v porovnání s kompaktními úspornými žárovkami nepřehřívá. Rozsvítí se s maximálním jasem.

LED panely jsou považovány za novinku. Panely jsou velmi tenké LED svítidla, které jsou k dispozici přisazená i vestavěné verze. Kulaté nebo čtvercové panely jsou moderní svítidla, které mohou být použité v domácnostech, v kancelářích, v obchodů, restauracích nebo v nemocnicích.

LED panely jsou energeticky úsporná svítidla, která poskytují světlo pomocí LED čipu, který je umístěn v svítidle. Opálové difuzory zajišťují plynulé osvětlení. LED snadno nahradí starých neonových světel.

Přisazené LED panely lze snadno namontovat na boční stěny nebo na strop. Vestavěné panely jsou vhodné zejména pro strop, do sádrokartonů, což je perfektní řešení pro úsporu energie.

Kvalitní LED panely různých velikostí, tvarů, barev a intenzity světla najdete v našich prodejnách.

Naši zaměstnanci ochotou pomáhají zákazníkům orientovat se světe světelných zdrojů LED.

Starlux - kde světlo šťastně svítí!