00 kč

LED svítidla nám otevírají bránu do budoucnosti

LED svítidla nám otevírají bránu do budoucnosti

Hlavní doménou LED svítidel jsou energetická úspornost a šetrnost k životnímu prostředí.

LED osvětlení je považováno za osvětlení nové generace.

Nejlepší volba je právě LED svítidla, které volí většina lidí pro své osvětlení ve svém domově. Nejen mladý lidé preferují LED osvětlení, ale i starší generace si všimla její výhody. LED osvětlení nabízí lepší svítivost, kromě toho si určitě všimnete i dlouhodobé úspory v účtech za energii.

Lidé už přišli na to, že LED osvětlení má řadu výhod oproti jiným formám osvětlení, které jsou používány v domácnosti. LED svítidla lze zakoupit v různých teplotách chromatičnosti, takže každý si může vybrat podle vkusu, to pravé LED světlo: ať je to teplá, neutrální nebo studená bílá barva. LED svítidla postupně nahrazují svítidla, které jsou vyrobeny na klasické žárovky.

Dovolte nám, abychom Vám představili výborné LED stropní svítidla. Designově jsou různé, v nabídce najdete od moderní, přes minimalistický styl až k luxusní stropní lampě snad všechny styly.

Mladý lidé, který oblibě minimalistický styl, určitě budou spokojený se stropním LED osvětlením v podobě ADDISON a ALEXIS od Rabalux. Je to série kombinovatelná se stojící, nástěnnou nebo závěsnou lampou. Lesklý chrom a čisté jednoduché linie se hodí do každé moderní domácnosti.

Exkluzivita když se setkává s luxusem, tehdy mluvíme o Flush, Rados a Vesta stropních svítidlech, skleněný a zrcadlový efekt ztělesní nejen dekorativní vzhled svítidla, ale vyzařuje i jemnou eleganci. Vhodné jsou do obytných prostor. Krystalky dodají jas svítidlu. Svítidla jsou vyrobeny LED technologií a dodávají studené světlo při 1200lm.

  Ať se třpytí Vaše obývací pokoj, ať dekorují ty krásné odstíny ve Vašem interiéru!

Kruhy, čtverce, vyberte si co se Vám více hodí do pracovny, do kuchyně, do obývací místnosti, do ložnice či do dětského pokoje! Tvarově různé svítidla, které mohou svítit teplou, neutrální ale i studenou bílou barvou. Barvu světla si víte nastavit libovolně, podle nálady od 2700K do 6500K. Svítidla jsou se stmívačem, dálkovým ovladačem si dokážete nastavit to správné osvětlení. Hledejte Felion!