00 kč

LED žárovky od firmy LED POL

Když si jdeme kupovat LED žárovku, někdy je člověk v rozpacích, jakou si má vybrat, za kolik, od jakého výrobce. Mám koupit drahou nebo jen levnou? Rádi bychom Vám doporučovali LED žárovky distribuovány od výrobce LED POL, které splňují kritéria kvality a sledují tržní hodnotu.

Polský výrobce se zabývá distribucí již několik let. Vznikla v roce 2006 a od té doby dosáhl vedoucí postavení na našem trhu. Už v několika evropských zemích mají své vlastní zastoupení. Mají zkušenosti ekologického a úsporného svícení a neustále hledají nové a inovativní technologická řešení.

Vyrábí různé druhy Led žárovek od nejmenšího G4 až po největší E27. Výroba je podpořena vysokými požadavky na kvalitu výrobků, což dokazuje malá část poruchových výrobků.

  Nejoblíbenější a zároveň nejžádanější LED žárovka je FIGO E27, spotřeba této žárovky je 10W a dostanete ji ve studené i v teplé barvě

  Úspěšný výrobek je i GU10 LED žárovka SIX 6W, kterou je dostat ve třech barvách, v bílé CW, v denní DW a v teplé WW barvě. Tato žárovka poskytne silné světlo 500lm, jako obyčejná 60W žárovka.

 Zákazníci si oblíbili a rádi si vybírají i z LED pásů, které se vyrábějí v různých barvách a s IP krytím. V naší nabídce najdete sérii STRIP, dostanete ji v 300 led 24W / 5 metrovém provedení, nebo 600led 48W / 5 metrů.

V nabídce LED POL si najdete různé LED pásy, které jsou i nastavitelné, nazývají se RGB pásy.

http://www.elampa.cz/12_led-pol?p=6

 

Neváhejte a informujte se u nás, čekáme na Váš zájem, rádi Vám pomůžeme, poradíme.