00 kč

Lustry WATERFALL od firmy Searchlight

Anglický výrobce je známý s jeho neobvyklým designem. Tvořivost týmu Searchight nasvědčuje tomu i v tomto případě. Stačí když si v duchu představíte vodopád a Vy to máte ihned před očima, i ve Vaší obýváku, dokonce s nepopsatelným jasem!

Velikostí a mohutností obzvláště vyniká svítidlo WATERFALL 1313-13CC. Průměr lustru je 58cm a výška přesahuje 162cm, váží 9kg.

Exkluzivní lustr okouzlí, oživí Váš interiér. Třpytivé krystalky dopřávají svítidlu obrovský jas ve formě kaskádovitého vodopádu. 5 stupňovité padající krystalky jsou úchvatné! Nejeden Váš host si pokochá své oči na tomto krásném lustru.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=1313-13cc&submit_search

 

 

 

Pokud hledáte něco menší a přesto výstižné, zvolte lustr WATERFALL 4271-1, s průměrem 24cm, 88cm výškou. Není přehnaný krystalky ale jeho elegance spočívá v jeho kráse. Čistota a harmonie je nerozlučitelná dvojice. A když už máte možnost kombinovat svítidla, nabízíme Vám i nástěnné svítidlo tohoto druhu pod kódem 4172-2. Kombinace těchto svítidel dopřává Vašemu domovu eleganci.

  

http://www.elampa.cz/interierova-svitidla/nastenne-svietidla/10239-searchlight-4172-2-waterfall-nastenne-svietidlo.html?search_query=4172-2&results=2

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=4271-1&submit_search

 

Vyzdobte svůj domov svítidlem!

Searchlight myslel i na zákazníky, kteří mají rádi zlaté provedení 5173-3 nebo mosaz 8473-3AB.            S průměrem 42cm, výška lustru je 98cm.Výrobca se zaměřuje na prvotřídní design a vysoce kvalitní materiály, s WATERFALL dosáhnete úžasný světelný efekt.
http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=5173-3&submit_search

 

Navštivte náš eshop a vyberte si luxusní lustr! Nejkrásnější ozdobou Vašeho domova bude určitě WATERFALL od Searchlight!