00 kč

MOD - Vysoce kvalitní novinky od společnosti Kanlux

MOD je světelný LED modul.

 Podzimní kolekce od společnosti Kanlux obsahuje i nový LED MODUL. Je to vynikající nápad a řešení pro stropní svítidla.

Máte klasický strop na velkém  závitě E27? Jěšte stále se Vám líbí a nechcete se ho zbavit, jste spokojeni se stropní svítilnou, protože vám vyhovuje v interiéru, chcete jen osvětlení LED? Zde je modul LED pro vás. Stačí vyjmout objímku a nahradit  LED MODULOM vyměnit pomocí jednoduchého magnetického připojení.

LED MODUL je vyměnitelný světelný zdroj LED. Ideální pro všechny typy stropních svítidel. V nabídce najdete WW teplou bílou barvu s teplotou chromatičnosti 3000K a neutrální bílou barvu NW s teplotou chromatičnosti 4000K. Jsou k dispozici s výkonem 12W a 20W pro světelný výkon 1020lm a 1700lm. Průměrná životnost LED modulu přesahuje 17500 hodin. Technologie LED SMD umožní dostatečné osvětlení ve všech domácnostech. Doporučují se pro vnitřní použití IP20.

https://www.elampa.cz/index.php?route=product/search&search=25730

Montáž by měla být prováděna kvalifikovanou osobou. Proveďte všechny operace při vypnutém napájení. Před prvním použitím se ujistite, zda mechanické připevnění a elektrické připojení jsou správne provedené. Produkt lze zapojit do elektrické sítě, která splňuje zákonem stanovené kvalitativní energetické standardy.

Vyberte si toto moderní a praktické řešení pro vaše stropní svítidla! Spokojenost bude všestranná. Šetříte energii, zatímco požádne posvítíte události ve Vašem domácnosti.