00 kč

Moderní svítidla od GLOBO s 3D efektem

V kruhu mladých lidí výraz 3D není neznámí. Kupují si 3D televizory, chodí do kina na 3D filmy.

Ve světě svítidel má i 3D efekt své kouzlo! Přesvědčte se!

Těžko se dá popsat něco, co je třeba vidět! Globo rakouská firma přichází na trh se sérií KOBY. Hlavní charakteristikou pro tato svítidla je právě 3D efekt. Chromové svítidla s kouzelnými kulatými sklíčky nadchne každého zájemce o moderní styl, o moderní design.

Ojedinělé, stylové spoty najdete v široké nabídce. Vhodné jsou i jako nástěnné i jako stropní svítidla. Osvětlení v podobě 1-2-3-4 a 6 násobném spotu vyniknou v každé místnosti, zda v kuchyni, v jídelně, nebo v ložnici. Snadno si to oblíbí hlavně Vaše děti, a také si tyto 3D svítidla budou ptát do svých pokojů. Ať zkrášlí Váš celý dům! Ohromný svět spotů můžete snadno doplnit i závěsnými a stolními svítidly tohoto druhu.

Nenechte si ujít touch lampy / dotykové lampy! Na dotek se rozsvítí a jsou při tom i stmívatelné. Luxus a harmonie splývá v jednom. Najdete je různých velikostech s průměrem 250mm a 150mm pod kódy: 15845TI a 15845.

Závěsná svítidla v kulatém tvaru naleznete v nabídce v chromové iv kovově měděné barvě. Od stropu visí 120cm, výšku si víte libovolně nastavit, skleněné stínítko nechává prosvítat paprsky světla. Použijte žárovku na velký závit E27, doporučujeme LED žárovky nejenže jsou úsporné, ale dosáhnete s nimi jasné svetlo.18cm nebo 30cm průměrem si zvolte tento 3D efekt nad barový pult v kuchyni.

Usnadníme hledání: 15845, 15847, 15846 a 15848.

Pokud dáváte přednost válcovitým tvarem, jsou zde závěsná svítidla i tohoto druhu: 15849, 15849-3.

 

Pokud jste dosud neznali v čem se skrývá originalita 3D efektu, tak teď to už víte! Hledejte na naší stránce KOBY od GLOBO!

Ať Vám KOBY přináší módu a radost do Vašeho domova!