00 kč

Nábytková svítidla RADIS LED SMD a PIRMO LED SMD od Kanlux

Kanlux přichází na trh moderní elegancí ve formě nábytkových svítidlech RADIS a PIRMO.

Energeticky úsporné LED svítidla mají dlouhou životnost, což znamená v průměru nejméně 30.000 provozních hodin. Jsou speciálně vyrobené na osvětlení interiéru skříní, využijete jejich v uzavřených prostorách, na policích. V naší nabídce najdete obě tyto možnosti co Vám nabízejí RADIS a PIRMO. Je to řešení osvětlení prostorovo maximálně úsporné. Nabízíme různé verze.

RADIS LED SMD nábytkové osvětlení jsou v nabídce ve studené a teplé bílé barvě. Naleznete pod kódem 23720 a 23721. Svítilna je šedé barvy, těleso svítidla je vyrobeno z hliníku a ochranné sklíčko je matný plast. Výborně osvětlí žádanou polici a Vy snadno najdete hledané oblečení. Toto nábytkové LED svítidlo je napájeno na 12V DC. Průměr svítidla je 58mm, je to ultratenké svítidlo, výšku má jen 7mm. Unikátní konstrukce svítidla zaručuje rovnoměrné rozptýlení světla.

 http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=radis&submit_search=

Další nábytkové svítidlo, které v sobě spojuje funkčnost a dekoraci je PIRMO LED SMD. Toto svítidlo je vybaveno čidlem pohybu, je určeno na osvětlení polic, skříní. Hledejte pod kódem: 23710. Svítilna je šedé barvy, vyrobené z plastu s ochranou IP20. Délka svítidla je 132mm a široké 65mm, 13mm tenké. Zabudovaný LED nabídne 4000K neutrální bílou barvu. Nábytkové svítidlo LED napájené 12V DC.

 

 

 

                                                                                                               

Ani v jedné moderní domácnosti by neměly chybět tyto praktické, moderní LED nábytková svítidla. Bližší informace na www.elampa.cz