00 kč

Nábytkové LED svítidla od firmy Kanlux

Polský výrobce přichází na trh svítidel s novinkami ZAFIRAS , RUBINAS, CLAMPO.

Jsou to dekorativní nábytkové LED svítidla, které jsou vhodné na osvětlení vitrín. Svítidla jednoduše nainstalujete pomocí klipu. Vytváří zajímavé vizuální efekty v nábytku. Je již na Vás, zda jste se rozhodli osvětlit hranu police, či spodek, za každý případ výsledek bude fascinující. Toto zajímavé osvětlení je vhodné nejen v domácnostech ve skleněných vitrínách ale iv kancelářích skvěle dekorují nábytek.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23700&submit_search

 

ZAFIRAS kód 23700 a 23701 svítí směrem nahoru i dolů. Těleso svítidla je šedé barvy, maximální výkon svítidla je 1,5W .Vyrába se v teplé bílé barvě 3000K a také ve studené bílé 6500K.

 

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23793&submit_search

 

Světelný akcent RUBINAS se třemi diodami kombinuje tři světelné paprsky a tak nádherně osvětlí žádanou polici, vyzvedne expozituru, kterou chcete zviditelnit z běžného prostředí. Materiál svítidla je z hliníku, najdete pod kódem 23792 a 23793.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23690&submit_search

 

CLAMPO je určeno především pro osvětlení vitrín, protože celý světelný tok směřuje dovnitř vitríny. Tato svítidla nejen z hlediska dekorace jsou zajímavé, ale i jejich energetická úspora je výhodná. Hledejte pod kódem: 23690 a 23691.

Věříme, že novinky Vás upoutaly a navštívíte náš eshop www.elampa.cz.Zajímavostí nikdy není dost!