00 kč

Nejlepší exteriérová svítidla

Každý z nás má rád klid domova. Není divu, pročhledáme různá řešení, abychom zkrášlilinejen místa v domě, ale i venku chceme mít útulné a romantické prostředí. K tomuto nám dopomohou ty nejlepší exteriérová svítidla.

Vychutnejte si příjemnésetkání s přáteli, s rodinou na terase!

Přesden máte shon a přestobystesechtělizabavitběhemletníchvečerů. Dá sepříjemněosvětlit terasu, abystese zabavili, nebo dohlédli na všechno. Inspirujte sevnějšímisvítidly od Massive Philips, podívejtese na "rodinku" Meander, Bridge nebo Bamboo.

 Působivé architektonické cítěnímůžetevyjádřit s nástěnnýmisvítidly, kterénajdete pod kódem: 16351/93/16 a 16352/93/16 s čidlem vybavenesvítidlo Vám vytvoří nádhernou atmosféru s teplým bílýmsvětlem.

Vytvořtesprávnésvětlo a nechte vyniknout i Vaši zahradu. Elegantní sloupovéosvětlení dodá šmrnc zahradnímchodníčkem, kód: 16354/93/16. Osvětlínejen cestu kteroukráčíte, ale i poutavěosvětlíkeře, skalky, kvetoucírostliny, dopřávají romantický vzhledVašízahradě. Jednoduchý tvar je ztělesněnímmoderníhostylu v elegantnímantracitovémprovedení.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=16354%2F93%2F16&submit_search

 

Výrobcinejlepších exteriérových svítideldbají o to, aby vyrábělysvítidla z vysocekvalitního materiálu. Svítidla s ochranou IP44 jsou odolné vůčipovětrnostnímvlivům a jsouspeciálněnavrženyprovenkovníprostředí. Úroveň IP je určenadvěmačísly: prvníhovoří o úrovni ochrany předprachem, druhé před vodou.

Exteriérová svítidlanajdeterůzného druhu, stylu. Od výrobceKanluxnabízíme vklasickémstylu "rodinku" SALAMA EL, nástěnnévenkovnísvítidla, stojanové i stropní svítidlo na jeden světelný zdroj s paticí E27, výkonem 60W na napájení 220-240V.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=08623&submit_search

Ultra moderní nástěnné nebo stojací venkovnísvítidla má v nabídce anglický výrobceSearchlight.

Hledejte pod kódem: 2558GY, LED nástěnnésvítidlo.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=2558gy&submit_search

 

Vyzařovanésvětlo je nádhernězářivé, příjemněhřejivé a přesto útulné jakosvětlo z tradičníchžárovek. Energeticky účinný, úsporný světelný zdroj LED dodá až 700lm silné světlo, samozřejmě s ochranou IP 54, svítidlo je vyrobeno z hliníku.

Velmi nápadné exteriérové svítidlo je 5122-800GY z řady OUTDOOR.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=5122-800gy&submit_search

Stylový a moderní tvar je z prvotřídního materiálu. Je z hliníku, antracitové barvy. Vysoké je 80cm a

široké 25cm, vhodné k příjezdové cestičkám, 900lm silné osvětlenívýborněosvětlí i vchod do garáže.

Vychutnejte si život venku! ZdokonaltevenkovníprostordleVašeho vkusu! Určitě si vybereteze široké nabídkywww.elampa.cz