00 kč

Nejlepší interiérová svítidla

Správná atmosféra a perfektní osvětlení dokáže proměnit Vaši běžnou domácnost na výjimečnou, jedinečnou, pohodlnou a útulnou. Vyberte si z naší nabídky to nejlepší interiérové ​​svítidlo.

Vhodné osvětlení nabízí množství způsobů jak vyjádřit svůj vkus a styl, kombinace různých svítidel může vytvořit dokonalý celek, se kterým vykouzlíte harmonii domova. Široká škála barev, odstínů, možnost využití moderních efektů dodají ten správný šmrnc Vašemu interiéru.

Skutečný domov si vybudujete jedině s láskou, ale k tomu patří i svítidla, které zaplaví Váš svět teplou a přívětivou žárem.

Abychom Vám usnadnili hledání, nabízíme několik výjimečných svítidel.

Máte rádi třpytivé krystalky? Exkluzivitu a jemnou eleganci najdete v stropních svítidlech od anglického výrobce Searchlight "rodinka" HANNA je přímo stvořená pro Váš výjimečný vkus. Naleznete pod kódem 7306-6CC nebo 6406-6CC, kulaté krystalky nebo krystalky ve tvaru slz odrážejí příjemné teplé světlo, hra odstínů na Vašich stěnách bude okouzlující. Svítidla jsou široké 45cm a 19cm vysoké, 6 kusů 33W G9 žárovek dodají perfektní jas svítidlu.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=7306-6cc&submit_search

Moderní a přitom pohodlné řešení osvětlení Vaší domácnosti nabízí firma Massive Philips, následující LED stropní a nástěnné spoty jsou jednoduché. "V jednoduchosti je krása" říkávali naši rodiče a nemýlili se! Série SEPIA existuje v bílém i v hnědém provedení. Svítidla jsou vyrobeny z hliníku, LED žárovky s výkonem 4,5W jsou zabudovány, najdete je pod kódem: 57174/44/16 nebo 57179/31/16

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=57179%2F31%2F16&submit_search

Oblíbené bodová svítidla také zmíníme v této rubrice, zejména v kruhu mladých jsou nejvíce žádané. Nabízíme Vám "rodinku" SEIDY od výrobce Kanlux. Těleso svítidla je kartáčovaný hliník, vyrábí se kulatý i čtvercový tvar. SEIDY je řada jedinečných zapuštěných světel, které splynou s Vaším interiérovým vybavením, tyto bodová svítidla jsou výrazné, nikoli však přehnané. Doporučujeme použít nejmodernější energeticky úsporné LED světelné zdroje.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=18280&submit_search

Když mluvíme o interiérových svítidlech musíme zmínit i doplňkové svítidla, jako jsou stojanové, stolní nebo dekorační svítidla. Všechny tyto svítidla harmonicky dokáží sladit respektive doplnit vynikající vzhled Vašeho interiéru. Neváhejte navštivte náš eshop, určitě si vyberete pro Vás ten nejvhodnější lustr, stropní nebo nástěnné svítidlo, bodová svítidla nebo doplňkové svítilny. Rádi Vám pomůžeme ve výběru www.elampa.cz