00 kč

Německé svítidla Schrack Technik jen u nás

V roce 1920 byla založena firma Schrack Technik, panem Dr. Eduardem Schrack. Portfolio této firmy je pestré a je propojené s nejmodernější technikou.

Jaké jsou hlavní výhody značky Schrack Technik?

Schrack Technik svítidla se zaměří na moderní design. I nároční zákazníci si přijdou na své. Schrack Technik kombinuje i tradiční linii i tu nejmodernější linii. Najdete zde široký sortiment kvalitních svítidel.

Tato značka velmi silně prezentuje venkovní svítidla.

Vytvořte si příjemné efekty ve Vaší zahradě!

Je zde řešení od Schrack Technik. Pro pocit spokojenosti a bezpečí osvětlete svou terasu, chodníky ve Vaší zahradě, či dekorativní osvětlete fasádu Vašeho domu. Osvětlená zahrada se svítidly ochrany IP44 vytvoří Vám příjemné prostředí nejen přes letních nocí, ale i během celého roku.

Váš synek i večer je zvědavý na rybičky ve Vašem domácím rybníku?

Umožní to zahradní osvětlení nejvyšší třídy ochrany IP68, tato svítidla jsou vhodné u vody, u bazénu či dokonce i pod vodou, a tím pádem si můžete vychutnat krásné chvíle pozorováním noční idylky ryb ve vodě. A spokojenost bude všestranná.

Značka zdůrazňuje vestavěné, bodová svítidla.

80% produktů má zabudovanou led technologii. Top produkty se objevují všude, hlavně v domácnosti, vhodné jsou do interiérů hotelů, do obchodů i v kancelářích. Průmyslová svítidla z řady Schrack Technik Vašim dětem ve školách dodají to nejjasnější světlo, aby "hned všechno bylo jasné". Bodová svítidla na chodbách hotelu dodají pocit exkluzivity. Čisťoučké sociální místnosti zase osvětlí řada teplých nebo studených Led svítidel. Moderní nad zrcadlové svítidla pomohou odrazit krásu duší, zda spokojenost na tváři. "Souhra opačných principů tvoří vesmír" také jako teplá a studená barva světelného zdroje dokáží Vás okouzlit.

Dostupný sortiment na Slovensku i v Česku.

Přímo na Slovensku i v Čechách prezentují produkty z katalogu BLUE LINE, kde se objevují svítidla pro každodenní život, i v obchodním sektoru.

Svítidla řady BLUE LINE jsou dostupné do 5 dnů. A my Vám umíme expedovat Vámi vybrané zboží do 7 dnů. Pevně věříme, že jsme Vás zaujali, navštivte naši webovou stránku a berte inspiraci ze širokého sortimentu.