00 kč

Osvětlení pod kuchyňskou linku

Mnozí z Vás již vyžadujete kromě centrálního osvětlení v kuchyni i ostatní doplňující osvětlení. Potřebné je osvětlení pracovní desky a varné plochy. Pomocí osvětlení kuchyňské linky vytvoříte nejen více světla ale hlavně je to důležité iz hlediska bezpečnosti při práci v kuchyni.

Aby mohla Vaše  kuchyně v plném rozsahu fungovat v jakémkoliv čase a období, je nutné její vhodné osvětlení. Hlavně během zimních večerech, když je rodina spolu, nejvíce času tráví akorát v kuchyni. Centrální osvětlení když není dostačující můžete kuchyni osvětlit i moderními vystupujícími nebo zapuštěnými bodovými svítidly.

Ale nejdůležitější je osvětlení pracovní plochy, v této rubrice Vám nabízíme několik řešení, jak správně osvětlit kuchyňskou linku.

Od firmy Kanlux máme v nabídce nábytková zářivková svítidla, série MERA je jednoduchá, ale svůj účel splňuje vynikajícím způsobem. Naleznete pod kódem 08301 v bílém provedení, vyrábí se 8W, 13W, 21W, 28W, 35W svítidlo s možností průběžného napájení pomocí propojovacího kablu. Světelný zdroj má prizmatický kryt.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=08301&submit_search

 

 

Další velmi praktické nábytkové zářivková svítidla jsou PAX nebo PAX LED s možností nasměrování světla nahoru nebo dolů. Těleso svítidla má stříbrnou barvu vyrobené z hliníku, difuzor je ze skla. Hledejte pod kódem 22191 nebo 04282.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=22191&submit_search

 

Mladí lidé mají v oblibě trojúhelníkový tvar, i pro ně máme v nabídce nábytková bodová svítidla. Jsou k dispozici různá provedení: chrom, matný chrom a matná mosaz. Nabídku najdete pod kódem 04380, 043081, 04389 série ZEPO je vyrobena z ocelového plechu, stínítko je ze skla. Halogenové svítidlo dodá příjemné teplé světlo, obsahuje zdroj pro typ žárovky JC G4 max. výkonem 20W.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=zepo&submit_search

 

 

 

 

 

 

Vyberte si ze široké nabídky, pokud máte otázky neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme a poradíme www.elampa.cz