00 kč

Osvětlení podzimní zahrady!

Přichází podzim a sní i její  pestrost. Široká škála barev podzimní zahrady nenechá nikoho bez obdivu. Od jemné žluté, zelené až po rezavé a červené můžete najít všechny odstíny hnědé. Barvy vynikají v každém rohu. Tato nádhera nemůže uniknout nikomu. Můžete snadno zdůraznit tuto krásu ve své zahradě s okrasným dekorativním osvětlením. Vyberte si ze široké škály stojacích, nástěnních a stolních lamp.

Mějte krásný výhled na podzimní zbarvení, které sama příroda maluje ve vaší zahradě! Jen stačí na něj posvítit.


Stojací svítidla COMBO LED jsou vyrobená pro noční osvětlení podél zahradní cesty nebo přes chodník. Můžete je také snimi osvětlit cestou do garáže. Na požadované straně chodníku svítí jemné 3000K teplé světlo. Tyto LED svítidla jsou vyrobeny z hliníku a mají ochranu IP54. Toto venkovní osvětlení je odolné proti větru a počasí a využívá energeticky úsporné, integrované 7W BRIDGELUX LED osvětlení. Dostanete je ve třech velikostech, výška: 25cm, 45cm a 65cm.


Dále jsme se zmínili o stolní lampy, které jsou spíše jemnou výzdobou zahrady. Přesuňte je na stůl nebo podél terasy. Delikátní LED osvětlení Vám poskytne JOE nebo TOBY. Ve tvaru květináče FLOWER získáte požadovanou barvu pomocí LED RGB a pomocí dálkového ovladače vyberte požadovaný odstín.

  Přineste styl do zahrady i po západu slunce!

Exteriérové osvětlení Toby LED je zcela mobilní, umístěte kdekoli chcete. Kromě toho určíte nastavení a barvu osvětlení sami. Bez napájení je Toby LED v krásné bílé barvě. Když otočíte spínač, máte všechny barvy duhy. Vícebarevné v každém smyslu slova.


 

Chcete krásné osvětlení zahradních zdí nebo fasád?

Vzácné LED svítidla LUCIDE jsou  CAPSULLED TIXIS LED. Unikátní tvar s vícesrtanným otvorem vytváří symetrické, útulné světlo. Najdete je v bílé i černé barvě. Svítí s teplým bílým světlem 2700K. Tyto nástěnné lampy Vám poskytnou speciální světelný efekt, který zajistí bezkonkurenční atmosféru.Naplánujte své krásné podzimní zahradní osvětlení s novinkami LUCIDE.

Nechte svou zahradu na podzimu ožít s jemností a klidem!