00 kč

Philips Hue - inteligentní svítidla

Dovolte, abychom Vám představili Philips Hue osobní bezdrátový systém osvětlení. Nová generace osvětlení, vynikající a energeticky efektivní LED technologie je zde pro Vás! Světla, Bridge a smartphone společně navždy změní způsob osvětlení.

Ovládejte Vaše světla, zapněte své momenty a nastartujte svůj pocit jistoty!

Bridge - je centrem vašeho Philips Hue systému, který spojuje váš smartphone a Philips Hue světla. Na jeden Bridge můžete připojit až 50 Philips Hue svítidel. Připojený na WIFI přes router spojuje Váš systém k okolnímu světu přes internet a umožňuje ovládání z mimo domova.

Žárovky - LED s paticí GU10 a E27 poskytují krásné a jasné světlo, jsou praktické i energeticky úsporné. Stmívají se, blikají a pulzují. Jsou dostupné v různých tvarech a velikostech. Zažijete uchvacující momenty. Philips Hue White a Colour Ambiance Starter Kit Vás potěší vysoce kvalitním bílým a barevným světlem, které nabízí nekonečné možnosti. Jaký odstín se vám zachce můžete dosáhnout od teplého bílého světla až po studené denní světlo.

Philips Hue systém můžete ovládat kdekoliv jste, stačí jen na to váš smartphone. Toto je nejjednodušší způsob jak nastavit jas, časovače, měnit barvu. I z dálky si umíte zkontrolovat zda jste nezapomněli vypnout světla, také si dokážete s pomocí smartphonu zapnout svítidla, které žádáte, aby Vás přivítali po náročném dni v práci. Stačí když použijete Philips Hue aplikaci, nemusíte být ani doma a dokážete s ní ovládat osvětlení Vašeho domova. Cílem Philips Hue je zjednodušit Váš život a poskytnout Vám pocit jistoty inteligentním a užitečným způsobem.

Philips Hue Vám pomůže vstát z postele velmi příjemným způsobem, postupně se zvýší intenzita světla a nakonec vstoupí přirozené sluneční světlo. Na nepříjemné zvonění budíku můžete konečně zapomenout.

Tyto inteligentní svítidla vám dokážou synchronizovat světlo s Vaší oblíbenou hudbou. Sledujte, jak světlo reaguje na hudbu, a tak kteroukoli místnost dokážete proměnit na taneční parket ve vašem domově.

Ještě tu máme Philips Hue Tap je to první inteligentní bezdrátový spínač, který umožňuje jedním dotykem ovládat dotykem ovladatelné světla Philis Hue. Ovládejte 4 světelné předvolby i bez smartphonu. Poháněn je kinetickou energií, nevyžaduje baterie.