00 kč

Polské zahradní svítidla Kanlux

I letos nás překvapil polský výrobce s novinkami zahradních svítidel. Kanlux Vám nabízí bohaté možnosti využití přesně dle Vašich potřeb, z odolných materiálů vysoké kvality ochranou IP44. Zahradní osvětlení dokáže zkrášlit vzhled vaší zahrady nebo venkovních prostor. Dokonale osvětlí chodníky, nebo příjezdovou cestu k domu. Venkovní svítidla přispějí i k dobrému pocitu, strávených během letních večerů na terase. Vychutnejte si dokonalý klid a nádherné chvíle v zahradě!

Viz z naší nabídky "rodinku" RILA.

Oblé tvary svítidel jsou prostě krásné. Kombinace venkovních svítidel tohoto druhu je široká. Můžete si vybrat nástěnné svítidlo pod kódem RILA 23L-UP 23580 nebo RILA 23L-DOWN 23581. Stojanové venkovní svítidla naleznete v různých velikostech 30cm nebo 1m. A když to Vaše terasa žádá, dokupte si i závěsné svítidlo. Svítidla jsou černé barvy, jsou z hliníkové slitiny kombinované s matným sklem. Výrobce všechny druhy svítidel ze série Rila vyrobil s objímkou ​​E27 a doporučuje žárovku max 60W.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23580&submit_search

Další novinky jsou ze série ASAP.

ASPA je z nerezové oceli, kryt svítidla je z plastu. Dva typy nástěnných svítidel jsou velmi oblíbené. Najdete je pod kódem 23600 a 23601.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23601&submit_search

 

 

Kanlux nabízí také dva typy stojanových zahradních svítidel, které najdete pod kódem 23602 a 23603. Vysoké jsou 50cm a 80cm, šířka svítidel je 9,8cm. Tato svítidla dodají exteriéru moderní vzhled. Vyberte si dle Vašeho vkusu. Dopřejte rodině dokonalou atmosféru, stylově osvětlete keře, a romantický dojem určitě neunikne!

Neváhejte a navštivte náš e shop www.elampa.cz každý si zde přijde na své!