00 kč

Provance, ručně malované svítidla z Maďarska

Ve světě svítidel je určitě výjimečným TILAGO. Svítidla ručně malují v Maďarsku, ve městě Székesfehérvár již přes 10 let. Úspěšnost této firmy spočívá v šikovných rukou umělců, kteří vytvářejí stále hezčí motivy na sklech dovážených z Itálie.

Rádi bychom Vám ukázali pár uměleckých, jedinečných tvorů. Neváhejte a prohlédněte si rodinku Provance. Pohled na francouzské levandulová pole je přímo úchvatný, a při pohledu na Provance svítidla Vás nic jiného nenapadne, jen ta krása a kouzlo francouzské přírody. Pokud máte rádi venkovský styl, určitě se Vám zalíbí následující svítidla od TILAGO:

Závěsné svítidlo Provance 06

Svítidlo je 50cm dlouhé s průměrem 40cm, výrobce doporučuje žárovku E27 max 1x75W. Keř levandule namalovaný přírodními barvami zelené a fialové je velmi výstižný na sněhově bílém skle. Zlatá dekorační čára na konci bílého skla dodá elegantní vzhled svítidlu.

http://www.elampa.cz/interierova-svitidla/zavesne-svietidla/21949-tilago-provance06-hanging-lamp-e27-1x75w.html

 

Doporučujeme kombinaci Provance 04 a Provance 02, stropní svítidlo s nástěnnou lampou lze snadno kombinovat. Jsou namalované stejným motivem a ve Vašem interiéru je venkovský styl zaručen. Nástěnné svítidlo je 50cm široké a stropní svítidlo má průměr 40cm.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=provance04&submit_search

 

 

Obývací pokoj je srdcem Vašeho domova! Ozdobte ji!

Raritou Provance rodinky je stolní lampa 1128/171. A právě toto svítidlo může být ozdobou Vašeho obývacího pokoje, je vysoká 38cm a 30cm široká, dokáže oživit interiér.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=1128%2F171&submit_search

 

Vyjádřete svůj styl dokonalým souladem skla a světla. Kolekce rozzáří každý pokoj, vyzdobte svůj domov s ručně malovanými svítidly Provance od firmy TILAGO. Více najdete v naší nabídce na www.elampa.cz