00 kč

Rakouská firma Globo představuje zajímavé LED svítidla

Rakouská značka Globo byla založena v roce 1998. Distribuce svítidel je na Slovensku, ve Francii, v Srbsku, v Rumunsku, v Turecku, do více než 50ti zemí světa.

V roce 2009 se Globo přestěhovalo do St. Jakob logistického centra, zde se nachází jejich showroom, kde umožní prohlédnout si vystavené produkty, zde prezentují novinky.

Tato světoznámá rakouská firma každoročně se zúčastní mezinárodních výstavách ve Frankfurtu, Miláně, Hong Kongu a v Moskvě. Jejich sortiment je velmi rozsáhlý, sestává z více než 2000 druhů svítidel.

Současnou dobou hýbou LED svítidla!

Celá série novinek je k dispozici od tohoto výrobce. Luxusní lustr ESOX pod kódem 67077H Vás jistě okouzlí na první okamžik. S průměrem 56cm a výškou 150cm bude nejen epicentrem Vašeho interiéru, ale také jasným světlem v místnosti. Zabudovaný LED zdroj dodá místnosti 2700lm a třpyt krystalů K9 zase eleganci.

 

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=67077h&submit_search

Série ESOX má v nabídce i stojanová nebo nástěnná svítidla, kombinace je možná. Co se týče kvality, všechny Globo produkty splňují Evropské směrnice, samozřejmě jsou označeny CE symbolem. Tato Rakouská firma pro LED svítidla rozšířila záruku na 5 let.

 

Mladí mají rády extravagantní design

 

Globo nezapomněl ani na náročných mladých lidí, kteří vyžadují extrémní svítidla. Výrobce pro ně vymyslel sérii REBEL, jakož i jeho název naznačuje, je to cosi víc, cosi výjimečné, cosi neobvyklé. Viz z Naší nabídky REBEL svítidla pod kódy: 67814W, 67814H, 67814D, 67814S.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=67814&submit_search

 

Kráčejme dobou! LED osvětlení není jen pro mladé, je pro všechny! LED je budoucnost! Navštivte náš eshop a vyberte si! LED osvětlení je různého druhu, zda oblé tvary Vám zazáří v obývacím pokoji, či jednoduché ploché řešení dodá ten správný šmrnc v dětském pokoji, je to jen na Vás! Tak hodně štěstí Vám přejeme ve výběru