00 kč

RETRO, stylové stolní svítidla od GLOBO

Znovu přichází na trh svítidel novinkami rakouský výrobce GLOBO. Jako za starých dobrých časů, je zde RETRO! Jemné pastelové barvy a různé motivy dominují pro stolní svítidla SIULA, DUKONO a PARINA.

Pokud chcete překvapit své rodiče, a pod stromeček na Vánoce plánujete něco milé a praktické pro ně, tak výborný nápad budou stolní svítidla RETRO stylu. Věřte či ne, překvapí se a přitom vykouzlíte úsměv na tváři, nahrnou se příjemné vzpomínky z mládí a vy můžete jejich zajímavé historky poslouchat celý večer. Bude to zábava, hned se najdou i staré zaprášené fotky z hloubky šuplíků a staré časy budou jako živé. Rodiče budou zase mladí a veselí. Milé stolní svítidla jim připomenou mládí. Tyto jemné svítidla přinášejí krásné vzpomínky a vynikající osvětlení do ložnic, nebo jako dekorace na komodu.

PARINA štíhlý tvar lampy a jemné barvy jako je zelená, oranžová, růžová, šedá, žlutá a modrá přinášejí osvěžení do šedých dní. Těleso lampy je keramická a stínítko z textilie. Přírodní materiály a funkčnost těchto skvělých lamp přinášejí skvělou náladu do každého interiéru. Výšku mají 32 cm a průměr 15cm. Použijte žárovku na malý závit E14 max 40W.


 

SIULA vzorky ze 70. let, trojúhelníky, čtverce, kruhy najdete na keramické lampě. Tato dekorace je jako z filmů pro pamětníky. Maličké ale za to úžasné lampy vhodné na noční stolky, mají výšku 28cm a průměr 14cm. Posvítí Vám na články v novinách nebo do romantické knížky, kterou si rádi přečtete před spaním.


Oválný tvar i polo kruhy jsou dominující rysy pro stolní svítidloDUKONO. Barevné stínítka z textilie vytvářejí intimní osvětlení. Dostanete nepříliš ostré světlo, ale přitom dostačující do ložnice. Najdete je v béžové, šedé, zelené a tyrkysové barvě. Můžete je použít i s úspornými nebo s LED žárovkami.


 

Použijte barevné stolní svítidla, přinášejí jedinečnost do nevšedních dnů. RETRO styl znovu ožívá, a ožívají s nimi i místnosti. Hledejte novinky od GLOBO!