00 kč

Ručně malované svítidla od výrobce TILAGO

Pokud toužíte po opravdové rarity v světě svítidel, hledejte svítidla Tilago, jejich výjimečnost spočívá v jedinečnosti. Tilago se zabývá s výrobou ručně malovaných svítidel. Maďarský výrobce je již deset let na trhu, základ produktu, tedy sklo dováží z Itálie, což pak ručně malují v Székesfehérvár, jedinečné motivy jsou úchvatné! Přesvědčte se!

Nabízíme Vám jedinečné vzory. Co je velmi vzácné v těchto svítidlech, že dopřávají pohodlným domovem přátelskou atmosféru. Pokud patříte mezi ty, kteří touží po jedinečnosti domova, určitě najdete z těchto produktů ten nejvhodnější kus.

Dovolte nám, abychom vyzvedli pár produktů a upoutaly Váš zájem.

Velmi oblíbená série je ručně malovaná "rodinka" Salzburg. Poukazuje na to, že jednoduchost a elegance jsou velmi decentní dvojice. Zvláště bychom chtěli zdůraznit stolní lampu Salzburg 1128/01, která může být elegantní ozdoba v jídelně nebo výstižný doplněk v ložnici na nočním stolku.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=1128%2F01&submit_search

 

V kruhu našich zákazníků je oblíbená i série PROVENCE, vytváří v nás pocit, jako kdybychom se ocitli na Provence ve Francii. Téměř cítíte vůni levandule, které zdobí lampy. Výběr je široký, můžete kombinovat stolní lampu, stropní lampu či bohatý lustr. Velmi dobře ukáže v kuchyni stropní svítidlo, útulné ale přece má cosi v sobě, doporučujeme do kuchyní, kde dominuje venkovský styl.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=tilago+provance&submit_search

Pevně věříme, že jsme ve Vás vzbudily zájem ohledně ručně malovaných svítidel. Náš dlouhodobý dobrý vztah s výrobcem Tilago nám umožní, abychom dokázali vyhovět i těm nejnáročnějším klientům, plodem naší spolupráce s výrobcem je, že dokážeme zákazníkům poskytnout jedinečné vzory.