00 kč

RUGGO - moderní kancelářské svítidla od Kanlux

Zkrášlete své okolí nejen doma ale iv práci!

Kanlux přichází na trh s novými kancelářskými LED svítidly. Tyto RUGGO kancelářské lampy mají moderní design v němž se setkává inteligence s užitečností. Funkčnost těchto lamp je vynikající, protože mají 4 režimy práce: READING, STUDY, RELAX a SLEEP každý z nich má svou úroveň jasu. READING 5400K, STUDY 6400K, RELAX 4300K, SLEEP 4000K.

Ptáte se: kromě osvětlení ještě jakým způsobem může být svítidlo užitečné?

RUGGO je vybaveno s USB portem, který slouží k nabíjení elektronických zařízení, jako je mobil a MP3 přehrávače. Kromě toho má i časový vypínač, který vypne lampu po ujetí 60 minut. Kanlux tyto užitečné kancelářské svítidla vyrábí ve dvou provedeních, v bílém - kód 24401 a v černém kód - 24400.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=24400&submit_search

 

 Stojací, tedy podlahová lampa je velmi univerzální produkt kód 24402. Je vybavena dodatečnou základnou, kterou když odmontujete, je možné lampu použít i jako klasickou stolní lampu přichycenou ke stolu držákem. Těleso lampy je vyrobeno z kovu. 11W LED zdroj je zabudované do svítidla, dosáhnete 320lm světla, svítidlo je s ochranou IP20 vhodné do každého interiéru. Tato lampa se vyrábí v černém provedení.

 

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=24402&submit_search

 

 

Informujte se v našem eshopu, rádi Vám pomůžeme respektive poradíme ve výběru kancelářských lamp. Hledejte na www.elampa.cz