00 kč

Searchlight luxusní závěsná svítidla

Anglický výrobce nabízí široký sortiment závěsných svítidel elegantního druhu. Lesklý chrom a dominující třpytivé krystalky efektně vyzvednou kouzlo místnosti. Křišťálové závěsní svítidla nejen v minulosti, ale iv současné době symbolizují luxus.

Prohlédněte si naši nabídku!

Dorchester 3497-7CC a 3495-5CC vytváří famózní atmosféru v moderním, či v klasickém interiéru. Dokonale zabroušené formy krystalů spolu s osvětlením dosáhnou nepopsatelnou intenzitu světla, úžasná hra třpyt fascinuje každého. Vyžaruje z ní luxusní elegance.

3497-7CC je vhodné pro osvětlení velkých prostor s vyšším stropem, je výborným nápadem do reprezentační haly. Váží 25kg, je 97cm vysoké a široké 88cm na E14 objímku se 7 x 40W žárovkami.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=3497-7cc&submit_search=

 

  Ze série Curva, 3624-4CC závěsné svítidlo je přímo ideální pro moderní obývacího pokoje. Tento moderní design, kombinace lesklého chromu se sklem, mladých lidí velmi snadno okouzlí. Exkluzivita spočívá v její kráse a nabývá pocit luxusu. Svítidlo je připevněné ke stropu na lankách, je vyrobeno se zdrojem G9, 4x 33W.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=3624-4cc&submit_search

 

 

                                                                                                                     

Je možné kombinovat i se stropním svítidlem 4624-4CC. Pokud je otevřený prostor mezi kuchyní a obývacím pokojem, kombinace těchto svítidel je ideálním řešením.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=4624-4cc&submit_search

Pokud hledáte jednoduchou eleganci  pomocí závěsných svítidel od Searchlight, snadno si vytvoříte unikátní atmosféru Vašeho domova.

Neváhejte a navštivte náš e shop www.elampa.cz určitě si vyberete z nabídky.