00 kč

Simplicity svítidla od firmy Searchlight "V jednoduchosti je krása!"

"V jednoduchosti je krása!"

Zřejmě podle tohoto přísloví se řídila i výrobce svítidel Searchlight, když vymysleli sérii Simplicity. Jemné tvary lustrů a stojanová svítidla elegantně vyčnívající se do výšky vytvoří harmonii ve Vašem interiéru.


Lustr 1035-5CC, je pětiramenný, ze zajímavými vlnami způsobí elegantně. Dekoraci vyplňují podlouhlé krystalky. Stínidla mají rozměr 13 cm x 12cm. Samotný lustr je vysoký 114cm a 54 cm široký. Vyroben je s objímkou E14, 5 x max 40W žárovku doporučuje použít výrobce. Sérii Simplicity najdete v chromovém provedení ale i mosazně provedení.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=1035-5cc&submit_search

Pod kódem EU5033CC najdete dekorativní a moderní stojací svítidlo, které je 159 cm vysoké, leštěný chrom a křišťálové kapky na přívěsku tvoří elegantní celek s bílými stínítky. Toto svítidlo má 3 světelné zdroje.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=eu5033cc&submit_search

Nástěnné svítidlo 2032-2AB je nejen doplňkovým svítidlem, ale i elegantním dekorativním řešením ve Vašem interiéru. Svítidlo je v mosazně provedení, zdobený třpytivými krystalky, a se dvěma látkovými stínidly. Svítilna se skládá z 2 žárovek s výkonem 40W. Typ patice je E14.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=2032-2ab&submit_search

Vytvořte si příjemné a nádherné chvíle s pomocí Searchlight sérií Simplicity, každý Váš host pochválí jemnou krásu ve Vašem interiéru www.elampa.cz