00 kč

Správné svítidlo pro každou koupelnu!

Pro každého z Vás, den se začíná v koupelně. Při ranní hygieně třeba  to správné osvětlení. Přiznejme si: "to správné světlo nesmí chybět!" Ráno se musíte oholit, učesat, nanést správne make-up, dokážete to s pomocí vhodného osvětlení.

A večer je koupelna přímo balzámem na duši, když po náročném dni potřebujete se osvěžit pod sprchou, nebo si dát relaxační koupel ve vaně. Pro každou domácnost je koupelna nenahraditelná oáza klidu, osvěžení. Proto dbejme o to, abychom zvolili správné zařízení a osvětlení v této části  domova, zaručí vynikající začátek dne a příjemné uvolnění pro každého na konci dne.

Nad zrcadlo doporučujeme nástěnná svítidla od Massive Philips sérii Silk, jemné rysy svítidla přidají eleganci Vaší koupelně. Lesklý chromový povrch s mléčným sklem dodá svítidlu saténový vzhled. Naleznete pod kódem 34046/11/16 nebo 34047/11/16. Svítidlo je se zabudovaným LED světelným zdrojem s ochranou IP44.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=34046%2F11%2F16+&submit_search

Searchlight 3109CC BATHROOM LIGHTS, kúpeľňové svietidloOsvěžení přirozeným světlem je žádané, proto si nenechte ujít naši nabídku od výrobce Searchlight koupelnové stropní svítidlo pod kódem: 3109CC, chromové svítidlo s mramorovým sklem je jednoduché ale elegantní. Šířku má 25cm výšku 8cm od stropu, doporučujeme použít LED žárovku se závitem E14.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=3109cc&submit_search

V kruhu mladých jsou stále favoritem vestavěné svítidla. Od výrobce Kanlux Vám nabízíme svítidla tohoto druhu, pod kódem 23520, 23521 Imber, bodové LED svítidlo se vyrábí v teplé a ve studené barvě IP 65.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23520&submit_search

Kanlux 23520 IMBER LED NW Vstavané svietidlo LED   Kanlux 23520 IMBER LED NW Vstavané svietidlo LED

Poskytneme Vám pár dobrých rad, jak si vybrat svítidlo do koupelny

Abychom mohli vybrat správné svítidlo do koupelny, musíme zvážit do které části koupelny a za jakým účelem chceme použít svítidlo. Abychom nakoupili správně svítidlo musíme porozumět značení koupelnových svítidel IP. Stupeň ochrany IP sestává ze dvou čísel. První číslice značí ochranu proti vniknutí pevných předmětů a druhá číslice značí ochranu proti proniknutí vody. Normy předepisují technické specifikace koupelnových svítidel a jsou velmi přísné.

svietidlo do kúpeľne

Prostor 0 a 1 nedoporučuje se instalace svítidel nad vanu nebo do sprchového prostoru do výšky 2,25m.

Prostor 2, kolem vany nebo sprchy do vzdálenosti 0,6m a nad ní vyšší než 2,25m je předepsaná hodnota ochrany stupně IP44.

Prostor 3, mimo ochranné zóny je možné použít svítidla nižší hodnotou IP21, pokud nehrozí přímé stříkání svítidla vodou nebo kondenzace vodních par.

Pevně věříme, že jsme Vám dopomohly ve výběru koupelnových svítidel, teď už je jen na Vás, jaké stylové svítidlo si vyberete aby se Vám hodilo do Vaší oázy. Široký výběr naleznete na naší stránce www.elampa.cz