00 kč

Stojanový ventilátor VENETO od Kanlux

Konečně nám léto klepe na dveře. Mnozí z nás se těší na teplé dny, ale více z Vás tato představa velmi neutěšuje, když pomyslí na horké dny strávené v místnosti, kde je dusno.

Máme tu řešení, které Vám zpříjemní letní den!

 

Výrobce Kanlux představuje novou sérii stojanových ventilátorů VENETO. Vyrábí tyto ventilátory v různých barvách a velikostech, samozřejmě s možností nastavení více stupňů ventilaci.

Nemáte klima namontovanou v místnosti?

 

Nevadí, nic se neděje! Vždyť ventilátor Vám dokáže také zpříjemnit vzduch v teplé místnosti. Doporučujeme stojanový ventilátor Veneto -40, pod kódem: 14950, nastavitelná je do výšky 125cm, frekvenci má 50 / 60Hz při výkonu 45W.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=14950&submit_search

Je regulovatelný, je možné nastavit 3 provozní rychlosti, slabá -stredná- silná intenzita vzduchu a má automatickou oscilaci s možností zablokování.

 

Je nepříjemné se dohadovat s kolegy ať už vypnout, nebo ještě chvíli nechat zapnutý ventilátor v kanceláři?

Zajistěte si menší stolní ventilátor a každý bude spokojen. Ani kolegovi nebude překážet a Vám zase bude skvěle, když těsně u Vás bude cirkulovat příjemný vzduch. Navrhujeme použít Veneto 15 ventilátor s klipsnou, kód: 14951, je to velmi praktické řešení, s 15cm průměru s možností nastavení 2 stupni rychlosti.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=14951&submit_search

Také si můžete vybrat, zda chcete stolní ventilátor v bílém nebo v černém provedení. Veneto 23, kód: 23810, je 46,5cm vysoký ventilátor s průměrem 23cm. Při 20W si můžete nastavit 2 rychlosti, není hlučný. Poskytne Vám ochlazující chvíle v rušném dni, nebo při klidné siestě pár krásných chvil.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23810&submit_search

Neváhejte a navštivte náš e-shop, určitě si vyberete ten nejvhodnější ventilátor do horkých letních dnů!