00 kč

Stropné senzorové svítidlo DABA LED SMD DL od výrobce Kanlux

Každý dům nebo veřejná budova má taková místa, chodby, kde je výhodnější použít automatické osvětlení.

Co vlastně znamená senzorová lampa?

Výraz senzorové svítidlo znamená, že lampa je vybavena se čidlem pohybu, které má automatické zapínání a vypínání, při časových a světelných podmínek, citlivostí na pohyb. Při senzorových svítidlech tři funkce mohou být nastaveny. Víme nastavit čas, jak dlouho má být lampa zapnuta. Při naplánování času svícení na chodbách nebo schodištích můžeme počítat s kratší dobou, ale řekněme při venkovních svítidel doporučujeme nastavit delší interval svícení. Je zde možnost nastavení času svícení v rozsahu od 10 sekund do 12 minut.

 

Je možná regulace citlivosti na světlo. To znamená, že za jakých světelných podmínek se má lampa zapnout, jen ve tmě se má zapínat nebo již má reagovat při polo světle.

Kanlux senzorové svítidla jsou obvykle vyrobeny s maximálním dosahem čidla 12m, může to být důležité z hlediska, že z jaké dálky si přejeme, aby se lampa rozsvítila.

 

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=18120&submit_search

 

Senzorové svítidla jsou obvykle vyrobeny s objímkou E27, jeden takový vynikající produkt je i FOGLER senzorové svítidlo, je to výborný model na osvětlení schodišť či veřejných prostranství.

Technická data ukazují možnost nastavení času svícení v rozsahu od 5sec do 5 minut, a maximální dosah čidla je 8m, výrobce doporučuje použít do této lampy dvě 40W žárovky. Samozřejmě můžete použít i silnější LED nebo úspornou žárovku.

V názvu zmíněné svítidlo Daba LED SMD je nejnovějším produktem firmy Kanlux. Lampa je vybavena s LED světelným zdrojem. Spotřeba Daba LED svítidla 17 W je překvapivě dobré, jakož i 1000 lumenů dopřává lampě dostatečně silný jas.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=19060&submit_search

 

Pokud při výše uvedených parametrech sledujeme i ekologické hledisko, tak je tato lampa výbornou voľbou.