00 kč

Stropní svítidla do obrovských interiérových výšek

Vábí Vás průmyslový interiér? Nebo jste vlastníkem nemovitosti, která má obrovský prostor? S jedním vynikajícím výběrem dokonalé lampy, dokážete prostor zvýraznit.

Ale ani v tom případě nemusíte odstoupit od rozhodnutí si zvolit industruální styl svítidla, když máte 47 m2 nově postavený dům s vysokým stropem. Samozřejmě můžete zde využít svítidla průmyslového stylu s kombinaci obyčejných svítidel "malý dům s vysokým stropem"

Stropní svítidlo patří do skupiny svítidel, které nemůže chybět ani v jedné domácnosti. Nejen osvětlení vyřešíme, ale vytvoříme i příjemnou atmosféru v našem domově. Zvláště je to pravda při interiérech s vysokým stropem, nebo v případě podkrovních bytů.

Pokud máte k dispozici byt s netradičními rozměry, ani v tomto případě se nemusíte zříci s výběrem výjimečné lampy, nebo s výběrem průmyslové lampy. Stačí dobrá volba, která určí charakter interiéru. A takto šťastně zvolené stropní svítidlo, dopřává zvláštní efekt prostoru.

 

Se stropním svítidlem dokážete vznést kouzlo do obrovských prostor.

 

Už i v Evropě přišla do módy éra útulných bytů, předělávání továrních prostor a využití starých skladových prostor je nyní IN.

Jak jsme nejednou viděli v amerických filmech, typické je v těchto místnostech: otevřený obytný prostor, cihlové zdi bez omítky, viditelné potrubí bez pokrytí, obrovské okna.

Světla města se přímo řítí do prostoru, poskytnou zvláštní pohled. Není divu, proč tato forma bydlení láká tolik mladých lidí.

Stalo se to jistým životním stylem.

A nejen v zahraničí, ale i u nás.

Nemalý prostor s vysokým stropem je zde dán,  nekonvenční. Stropní svítidla zde hrají obrovskou roli.

Ale jak si máme vybrat tu správnou lampu?

 

S vhodnou lampou je možné opticky zúžit prostor

Jen představivost Vás omezí ve výběru lampy. Pokud Vaše nemovitost má obrovský obytný prostor s vysokým stropem, tak doporučujeme vybrat si nízko visící lustr, dosáhnete extravagantní výsledek. Drastická výška prostoru se tím ztratí, a nevyužitý prostor se opticky zúží.

 

Jakou stropní lampu si máte vybrat do podkrovního bytu?

Od moderního stylu až po art deco je k dispozici široká škála. Přičemž využijeme výhodu interiéru, v kterémkoliv stylu, můžeme dosáhnout dokonalý vzhled. Otevřené místo, souvislé prostory a vysoké stropy umožňují použít větší, jedinečný lustr. Nemějte obavy ani z industriálních lamp, jsou typičtější pro mladší generaci. Je sice pravda, že z industriálního stylu má člověk dojem chladného pocitu ale kovové příslušenství lamp opravdu vypadá dobře.

Do prostoru nízko vyčnívající visící lampy nesmíme vynechat, jednoznačně patří nad jídelní stůl, či v kuchyni nad barový pult. Vytvoří hotový design v kuchyni.

Zatímco v tradičních místnostech můžete použít stropnice, spoty, bodová svítidla, netradiční parametry interiérů nebo prostory s vysokým stropem někdy neumožní využít svítidla takového typu, v těchto případech doporučujeme lustry a nízko visící svítidla, výhodnější je to z estetického hlediska.

 

Nadarmo budete kombinovat odstíny, barvy Vašeho domova, dokud to není správně osvětlené. Jen správným osvětlením dosáhnete tu vysněnou harmonii. Vážnim úkolem je správně si vybrat stropní svítidlo, je to nesmírně důležité!

 

Protože s koupí správného svítidla, dokážete dosáhnout harmonické a útulné prostředí. Dosáhněte maximum iz obrovských interiérových výšek! Pomůžeme vám s výběrem. Prohlédněte si naši nabídku stropních svítidel.