00 kč

Stropní svítidla Globo - řešení pro Váš domov

Stojíte před výběrem stropního svítidla? Během "shonu po lampě" hledáte stylový, s místností vhodně harmonizující a prostorovým požadavkům vyhovující světelný prvek? Takový, který přihlédnutím interiér bude působit jako vhodný dekorační prvek vašeho domova? No nevíte, které by Vám nejvíce vyhovoval?

Není se co divit, když bezradně stojíte ve spleti nekonečné nabídky trhu co se týče velikostí, barev a tvarů. Hledejte stropní svítidla Globo, protože vyhovují široké škále požadavků jednak co se týče funkčnosti, tak při zabezpečení té správné atmosféry! Proč jsou tak vhodné?

Designový lustr zda svítilna může představovat jemnou eleganci a exkluzivitu. Vedle přirozeném světle je třeba v domě zajistit i umělé osvětlení, to je nesporné. Zatímco jednu menší místnost dokáže osvětlit i stojací lampa, do větších prostorách se doporučuje zakoupit více samostatných stropní lampy.

Proto jsou stropní lampy takovým typem svítidel, který u vás doma nesmí chybět. Kromě toho dnes už kvalitní produkty maximálně vyhovují nejen své funkci, ale se dokonale přizpůsobují ke stylu daného prostoru.

Během koupě svítidel stropní lampy nesmí chybět, to je nesporné ...

Stropní lampu, ale jakou?

Má být působivá, zda si máme vybírat spíše skromnější prvky? A jaký typ si máte zvolit do koupelny, obýváku, či ložnice?

Má být důrazný, zda si máte vybrat raději neznatelný kus?

Při výběru stropní lampy se i vy trápíte novými a novými otázkami? Před konečným výběrem je vhodné zohlednit několik faktorů. Dnes totiž výběr správného osvětlení ve vašem domově poskytne základ pro zajištění té správné atmosféry.

Jak si správně vybrat stropní lampu?

Podívejte se na strop! Pak se důkladně poohlédněte po místnosti, kam hodláte zakoupit lampu! Těmito dvěma rychlými pohledy můžete ihned získat odpověď na vaši otázku.

A jak přece?

Pravděpodobně si už představujete daný prostor, lze osvětlení obýváku a možná jste si již vybrali z vašeho pohledu tu nejkrásnější stropní lampu. No výběr té správné stropní lampy ve velkém závisí na tom, z jakého materiálu je strop vyhotoven, jakož i od funkčnosti daného prostoru! Ani vy to nenecháte bez povšimnutí, že?

Jak nám v tom pomohou stropní lampy Globo?

Výhody stropních lamp Globo

  • Dají se dostat ve více typech a druzích

Stropní lampy Globo se dají zakoupit s více typy objímek, jsou zhotoveny z různých typů materiálů a dekorů, s různou hmotností. Mezi lamp Globo nechybí tak oblíbené LED technologie. Nabízejí několik typů LED osvětlení.

Styl visících prvků různých typů Vám nabízí nejideálnější tvary od klasických forem přes modernější prvky nabízející krásné siluety a moderní styl.

  • V závislosti na prostoru nabízí rozdílné typy

Hledáte působivé kusy do ložnice či obýváku? Jsou v případě vysokého stropu vhodné do prostoru visící lustry? Nebo máte strop z tatranského profilu a hledáte stropní lampu možnou instalovat na trám? Zda v kuchyni by vynikla spíše závěsná lampa nebo bodové osvětlení?
Stropní lampy Globo nabízejí v závislosti na potřebného množství světla jednotlivých místností různé typy.

  • "Jste v místnosti celý den nebo jdete kolem jen dvakrát týdně?"

Pro Vás nejideálnější svítivost nabízející stropní lampu Globo vybírejte na základě typu místnosti a její každodenní funkce!
V ložnici dokáže zabezpečit nesmírně uklidňující a dobrou atmosféru velkolepý lustr. Sice co se týče funkce, tento úkol by zvládla i menší stojací lampa, přece dokážete atmosféru pokoje určit a specifikovat pomocí lustru. Proto se ho nezrieknite!

  • Rozdílné hmotnostní charakteristiky - pro rozdílné materiály stropů!

Do výběru stropního svítidla "má co říci" i typ materiálu stropu. Otázku nosnosti stropu je třeba také zohlednit při výběru lampy v závislosti na její hmotnosti.

Například betonová deka dobře snáší zatížení. Proto je na ni možné namontovat i pěknou mohutnější a těžší stropní lampu, zda krystalový lustr vyhovující vašemu vkusu. Ba co víc, v případě betonové deky jsou lustry vhodnější oproti zabudovaným lampám, které vyžadují mnoho montážních a bouracích prací.

Tyto jsou spíše vhodnější v případě sádrokartonového stropu. Stropní lampy Globo dostat pro každý typ stropního materiálu s rozdílnými hmotností dle.

  • Je jich dostat k různým konstrukcím stropů!

V případě vysokého stropu či galerie jsou nejvhodnější zvysoka visící lustry a stropní svítidla. Při trámovém provedení nebo v případě tatranského profilu dobře vynikne lampa s větším rozptylem světla zavěšena na strop či trám.
Jednotlivé stropní lampy Globo obstojí při kterékoliv stropní konstrukci.

  • Jsou doma i v otázce energetické úspornosti

Jednotlivé varianty stropních lamp Globo s LED osvětlením mají delší životnost. Vyžadují málo energie, přičemž poskytují účinné a stále osvětlení. Dokáží poskytnout teplejší nebo i chladnější odstíny světla.

  • Vytvářejí atmosféru - Jsou doma v bytovém designu

Vaše ložnice zda obývák je "pouze" funkční? Nevíte o co přicházíte!

K dokonalému relaxu ve velkém přispívají barvy, vůně a přirozeně i světla. S vhodně zvolenou intenzitou světla stropními svítidly Globo dokážete vykouzlit dokonalou atmosféru! Světlo ve velkém ovlivňuje bytový design. Bylo by škoda nevyužít ho!

Globo, jako značka - Co třeba o ní vědět?

GLOBO Handels GmBH se sídlem v Rakousku je dnes jedním z vedoucích obchodů v oblasti světelné techniky. Na trhu se nachází od roku 1998 a od té doby se snaží o to, aby každým rokem navrhovala a zajišťovala pro odběratele - tedy i pro Vás, stále dekorativnější a ekonomičtější svítidla!

Co charakterizuje produkty značky Globo?

Jsou známé svou harmoničnost, jedinečností a estetickým provedením, díky čemuž vyhovují široké škále požadavků s maximální funkčností. V nabídce se dají najít tak jednodušší, tradičnější svítilny i LED osvětlení v minimalistickém stylu, zda kombinace s krystaly.

Jsou spolehlivé?

Produkty značky Globo vyhovují nejvyšším požadavkům kvality, jakož i bezpečnostním požadavkům. Každý produkt značky Globo disponuje platným označením CE, která je garancí dodržování přísných evropských norem. Na každý produkt se vztahuje dvouletá garance.

Produkty značky Globo jsou vystaveny neustálé přísné kontrole kvality, během výroby je produkt sledován evropskou skupinou QA, tak už v procesu výroby je kvalita lamp přísně testována a ověřována.

Nezapomeňte!

Kombinací stropních lamp s nástěnnými lampami, zda se stojícími lampami víte vytvořit dokonalý styl. Při výběru lamp na tuto skutečnost nezapomínejte!

Při výběru stropních svítidel se nespoléhejte pouze na Vaši představu! Stropní lampy Globo vyhovují všem hlediskům, které se zohledňují při výběru stropních lamp! Se stropními svítidly Globo dostanete skvělou kvalitu za přiměřenou cenu!

Prohlédněte si naši nabídku!