00 kč

Svítidla se zvýšenou odolností od Kanlux

Když chcete zařídit koupelnu, musíte myslet i na správné osvětlení. Je nezbytné, abyste dbali o to že si vyberete správné svítidlo, je nutné vědět, kde budou přesně umístěny. Každé koupelnové svítidlo má podle příslušné normy stanoven stupeň krytí IP. Koupelna je rozdělena na několik zón a v každé mohou být pouze koupelnové svítidla s normou povoleným stupněm krytí IP. S výběrem vhodného koupelnového svítidla Vám rádi poradíme!


Podhledová bodová svítidla od výrobce Kanlux ze série MARIN najdete ve třech provedeních: patinovaná mosaz 04710, chrom 04703 a satén nikl 04704. Svítidla jsou vyrobeny se zvýšenou odolností proti vodě a prachu IP44, určené pro použití v místech se zvýšenou vlhkostí např. v koupelnách.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=04710&submit_search

 

 

Novinky od Kanlux jsou PLATEN LED nástěnné bodové LED svítidla s IP44. Těleso svítidla je z chromové oceli. Naleznete v naší nabídce v teplé bílé barvě kód: 23660 a studené barvě kód: 23661. Ve svítidle je zabudovaný LED zdroj s výkonem 7W, poskytne Vám 530lm světla. Vhodné je nad zrcadlo, na stěnu do koupelny.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23660&submit_search

 

Mezi novinky patří i IMBER, bodové LED svítidlo se vyrábí ve  kulatého tvaru, neutrální bílé barvě nebo studené bílé barvě.  Chromový povrch svítidla je moderní a dopřává elegantní vzhled koupelně. Svítidlo obsahuje zabudovaný LED zdroj s výkonem 1 W na 12V DC s krytím IP65. Hledejte pod kódy: 23520 a 23521.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=23520&submit_search

 

 


Polský výrovce Kanlux nás vždy překvapí s jednoduchými  ale elegantními svítidly. Neváhejte a vyberte si z nabídky koupelnových novinek od Kanlux
www.elampa.cz