00 kč

Svítidla z Anglie, Searchlight nové trendy i u nás!

Anglický výrobce přináší na trh svítidel nový trend. Čistota a luxus je neodolatelná dvojice, a to je poznat hned na první okamžik. Elegantní lustry do větších prostor jsou přímo kouzelné, vyrážejí dech!

Z Naší nabídky nenechte si ujít luxusní ale přitom jemný lustr Sonja,

Naleznete pod kódem: 6639-24CC

 

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=6629-24CC&submit_search

 

Má neobvyklý tvar, jemné maličké krystalky dopřávají svítidlu neodolatelný jas. Toto dekorativní svítidlo bude ve Vašem interiéru působit luxusním dojmem. Je to úžasný moderní doplněk do Vašeho domova s efektivním osvětlením.

 

 

Líbí se Vám extravagance? Chcete aby Váš interiér zkrášlil vzácný lustr? Tak si zřejmě oblíbíte svítidlo VINO, není to běžné, každodenní svítidlo. Naleznete pod kódem: 51521CC.

    

Kombinace krystalů s vinnými sklenkami otočenými dolů je neobvyklý zjev ve světě svítidel, ale přece existuje, díky Searchlightu. Vynalézavost nemá meze, tak jako ani lidská fantazie, vše díky této anglické firmě je realitou. I ti nejnáročnější zákazníci si přijdou na své!

 

   

Hledáte stolní lampu do elegantně zařízené obýváku? Navrhujeme Vám stolní svítidlo s antickým vzezřením ANTIQUE Mosiac, kód EU1472GY. Výjimečné svítidlo může být dokonalou dekorací Vašeho domova, nejeden Váš host si na ní oči nechá. Vzácný typ lampy dnešní doby je raritou. Searchlight toto svítidlo vyrábí ve třech provedeních PEWTER, CHAMPAGNE a SILVER.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=eu1472&submit_search

 

Kvalitu svítidel Vám zaručí anglicky výrobce. Neváhejte a navštivte náš e-shop, plné novinkami od Searchlight, určitě si přijdete na své!