00 kč

Ventilátorové svítidlo od firmy GLOBO, vynikající chladící řešení

 

Pro více z nás myšlenka na léto neznamená jen příjemné chvíle strávené na dovolené u moře, ale i namáhavou a vyčerpávající práci v letních vedrech.

 

Jak dokážeme zpříjemnit horkem v naší domácnosti?

 

Je tu řešení, od firmy GLOBO. Nabízíme široký výběr ventilátorových svítidel, které zpříjemní teplé letní dny, poskytnou Vám snesitelnou klima ve Vašich domovech.

Ventilátorové svítidla od Globo, jakož i jejich název značí, jsou vhodné nejen pro smícháníí vzduchu, ale jsou vhodné i na osvětlení prostranství. Výrobce vyrábí tato svítidla v různých barvách a velikostech, jsou nastavitelné stupně ve ventilaci.

Doporučujeme nejoblíbenější svítidlo tohoto druhu, Globo CHAMPION, kterou najdete pod kódem 0309, je vybavena s 50Wattovým motorem. Ventilátor je regulovatelný se čtyřmi stupni, rotaci lopatek můžete nastavit na rychlý, mírný, slabý, nebo na vypnutý režim. Globo CHAMPIONS ventilátorová lampa je vybavena is "reverse" přepínačem, který slouží k propojení, dosáhnete tím opačnou rotaci lopatek. Opačnou rotací lopatek dokážeme teplý nebo studený vzduch cirkulovat podle potřeby.

Globo série ventilátorových svídidel nabízí široký sortiment, z více produktů si snadno vyberete ten nejvhodnější pro Vás, proto neváhejte a navštivte náš e-shop.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=0309&submit_search

 

Předem děkujem a ceníme  si Váš zájem.

 S pozdravem.

 STARLUX tým.