00 kč

Ventilátory se světlem od Globo

Přicházejí letní horka, a Vy nejste z těch, co dobře snášejí teplo. Chcete se skrýt před ostrým sluncem, hledáte všude chládek. Přijdete domů a také v domě pociťujete to teplo. Řeknete si je mi strašně teplo a nemám vzduch! A tehdy přijdete na úžasnou myšlenku "potřebuji ventilátor se světlem" -parádne velký a ať to pořádně roztočí!

Stropní ventilátory se světlem lze používat v obývacím pokoji, v kuchyni, v ložnici navíc v hotelích, v jednacích místnostech. Světlo je možné zapnout bez spuštění ventilátoru nebo jen spustíte ventilátor bez osvětlení. K stropním ventilátorem si umíte dokoupit i dálkový ovladač, který již v dnešní době je pro nás samozřejmostí. Dopřejte si sobě a rodině pohodu!

Vaše touha může být snadno zrealizována! Jsou zde pro Vás novinky od Globo, rakouské firmy. Výběr je široký, prohlédněte si naši nabídku.

Formentera-03070, Ugo-0307, Alana – 0333, Fabiola – 0344 a 0345

 

Designově jsou rozličné, funkčnost ventilátorů je totožná, záleží jen na Vás zda si vyberete z nabídky troj nebo pět lopatkový. Při rychlosti rotace si můžete nastavit tři stupně, při Formentera je to až 160-216-295 tr / min. Čepele jsou většinou různé barvy z obou stran, při Formentera si lze zvolit buď bílou nebo šedou stranu čepelí.

 

VĚDĚLI JSTE?

Využití stropních ventilátorů je výhodné iv létě iv zimě!

Využijte je dle potřeby! Stropní ventilátory jsou vybaveny se zpětným chodem pro letní a pro zimní provoz, přepínač se většinou nachází ně těle ventilátoru, nedá se přepnout s dálkovým ovladačem. V letním období rotace směřuje dolů, tím dosáhnete příjemné ochlazení během letních veder. Stropní ventilátor může snížit pocitovou teplotu v místnosti až o 5%.

V zimním období, pokud nastavíte nízkou rychlost ve směru hodinových ručiček, tím se smíchá teplý vzduch s chladnějším. V obytné místnosti bude příjemně a ještě tím dokážete ušetřit i energii, můžete si snížit Vaše náklady na vytápění až o 30%!

 

Jak vidíte i při letních vedrech se můžete cítit příjemně během celého dne nebo i v noci. Přijďte si vybrat z naší široké nabídky stropních ventilátorů se světlem .