00 kč

Vestavné zapuštěná svítidla Kanlux

Nová perspektiva pro interiér

Chcete v nějaké větší místnosti dosáhnout rozptýlené světlo, či využít spíše bodové osvětlení, ale v džungli té obrovské nabídky nevíte najít tu správnou lampu či lustr? Případně chcete ve svém domě změnit jeho všední vzhled a vyzvednout některé kusy nábytku, zda některé zákoutí? Se vestavnými a zapuštěnými svítidly Kanlux můžete změnit váš domov či obchod na jedinečný prostor; zajímavý světelný efekt, který pomocí nich získáte zajistí novou perspektivu pro váš interiér!

Perfektně vyhotoveny osvětlení dokáže určitý prostor vždy správně vyzvednout, prostor se stane prostornějším, případně mu dodá jedinečnou atmosféru.

Ale i z lamp či lustrů je také tolik, jako hvězd na nebi. Kromě toho preferujete doplňkové osvětlení interiéru? A nevíte, jakým způsobem dosáhnout, aby se vaše touhy naplnily?

Lustry a lampy - Nevíte najít tu správnou?

Jeden je příliš velký, druhý zas příliš oblý, a třetí je - podle vás - odrazem výkvětu fantazie návrháře. Patříte k těm lidem, kterým se lampy a lustry velmi nelíbí? Či jen nevíte, kolik koupit, a kterou z nich si zvolit, když toužíte po rozptýleném světle? Ale zároveň by měla být lampa exkluzivního provedení a má vyhovovat i ekonomické požadavku.

... A nemá poskytovat jen světlo!

A když je už řeč o tom, tak má přispívat k harmonickému osvětlení interiéru? Vždyť vaše kancelář, zda tak oblíbený koutek k četbě naplněný s poličkami knih by si zasloužil doplňkové osvětlení i díky zabudovanému osvětlení montovaného do nábytkového panelu.

Případně nehledáte to správné osvětlení do vašeho domova, ale do vašeho obchodního prostoru?

Toužíte po takovém kuse, který se diskrétně ukryje ve stropě a neodláka pozornost od produktů, ale dobře se přizpůsobuje i moderním minimalistickým prostorem? Případně se dá dostat i av spotovém iv rozptýleném provedení? Toto potřebujete?

Vestavné a zapuštěná svítidla Kanlux byly vytvořeny pro Vaše potřeby. Proč si máte vybrat právě toto řešení?

Vestavné svítidla - jakými výhodami disponují?

Zdůrazňují

 • Dokážu vyzvednout jednotlivé prvky, kusy nábytku, zda zátiší v místnosti!
 • Pokud namontujete vestavné lampy nad některé věci a do koutů místností, které chcete vyzvednout - jejich osvětlením na ně upoutáte pozornost.
 • Vestavné lampy jsou vhodné na osvětlení nábytku či polic.
 • Použitím jejich v jednotlivých místnostech dokážete zdůraznit kouzlo jisté části bytu a dokáží jejich vyzvednout z každodenní všednosti.

Jsou vestavné na různá místa

 • Vestavné lampy se dají montovat na běžné, ale i na podhledové stropní konstrukce.
 • Dokáží zajistit roli stropního světelného zdroje, hlavního osvětlení od 230V!
 • Vestavné lampy můžete zabudovat buď do sádrokartonu, do nábytku, případně do polystyrenových dekoračních lišt. Takto můžete snadno vyčarovat úžasnou atmosféru interiéru. Můžete je používat i jako bytové doplňky.
 • Jsou schopny poskytnout rozptýlené, ale i zaostřené světlo
 • Vestavné zápustné lampy mohou poskytovat rozptýlené nebo spotové (zaostřeno) světlo. Zapuštěné lampy, které poskytují zaostřené světlo se dají vyklopit v rozdílných úhlech. Takto mohou osvětlovat i určitý "bod" v interiéry.

Mají nesporné výhody

 • Nespornou výhodou vestavných lamp je jejich nesmírně malá velikost.
 • K jejich používání nejsou zapotřebí žádné další zásuvky, či adaptéry.
 • Zdroje světla se nezahřívají.
 • Rozptýlené světlo hlavního zdroje osvětlení je jejich používáním ekonomičtější, a přitom dodávají exkluzivní vzhled místnosti.

Ušetří Vás od mnoha zbytečných činností

 • Pokud se rozhodnete pro vestavné lampy, nemusíte strávit hodiny s výběrem různých lustrů a lamp z té nesčetných nabídky na trhu. A zároveň se nemusíte přít s rodinnými příslušníky kvůli vašemu rozdílnému vkusu.
 • Nedostanete infarkt, pokud se děti budou uvnitř hrát s míčem. A nebude třeba kupovat nový lustr do obýváku kvůli nějakému neočekávanému pohybu!
 • Bez lustrů a lamp nebudete muset uklízet usedlý prach z stínítek!

Přirozené světlo díky vestavným zapuštěným svítidlům

Vestavné zapuštěné lampy Kanlux jsou použitelné v jednotlivých místnostech i jako dekorační prvek! Vestavné lampy poskytují čisté světlo bez vytváření stínů iv koupelně, při činnostech před zrcadlem.

S vnějšími vestavnými lampami lze zajistit bezpečnou orientaci a prosvícení čísla domu, jsou vhodné také pro osvětlení dveří, zda vchodu do sklepa. Kromě toho poskytují útulné světlo a dokáží zdůraznit důležitější části zahrady. Do půdy zapuštěné, úsporné lampy mohou osvětlit zahradní cestičky, chodníky.

Pro koho jsou určeny?

 • Pro ty, který kromě hlavního světelného zdroje touží i po dekoračních lampách, jejichž prvořadým cílem je nastolení té správné atmosféry.
 • Pro ty, kteří nechtějí, aby jim ze stropu visely lampy a lustry, a který se nechtějí trápit z času na čas utíráním prachu z nich.
 • Chcete-li osvětlením vyzvednout svou knihovnu, poličku, případně své osobní klenoty.
 • Případně chcete zdůraznit speciální část v některé místnosti! Zda zpříjemnit zahradu!
 • Pro ty, kteří chtějí zajistit jednak stylové, ale zároveň i ekonomické osvětlení konferenční místnosti, kanceláře, či větší vyjednávací síně!
 • Nebo pro toho, kdo ve svém obchodním prostoru chce osvětlením produktů upoutat pozornost na svou nabídku. Hledá dokonalé řešení pro osvětlení prodejny!

"OK. Ale slyšel jsem, že mají vysokou spotřebu!"

I vy jste se již setkali s tímto tvrzením?

Dobrou zprávou je, že dnes už díky úsporným LED lampám už ani s tímto není nutné počítat! Ba co víc, použitím těchto úsporných lamp dosáhnete nejekonomičtější řešení pro dosažení rozptýleného osvětlení. Takto si nebudete muset vybrat mezi pěkným a udržitelným osvětlením. Obě podmínky lze dosáhnout současně.

Vestavné zapuštěná svítidla Kanlux - Co musíme o nich vědět?

Dnes jsou produkty značky Kanlux dobře známé nejen v Polsku, ale iv celé Evropě.

Často odvážný, úchvatný a zároveň minimalistický vzhled vestavných zapuštěných lamp Kanlux dokáže zajistit dokonalé osvětlení a žádanou atmosféru či náladu pro danou místnost.

Ať už je řeč o prodejně, o produktu, zda o potřebě osvětlit oblíbenou část určité místnosti, nebo o osvětlení kuchyňské linky, s vestavnými lampami Kanlux můžete vytvořit dokonalou atmosféru, a zároveň zajistit vhodné osvětlení. Přitom se ovšem můžete věnovat své zálibě, či práci.

Prohlédněte si naši širokou nabídku! A rozhodněte se už dnes pro útulný domov a obchodní prostor!