00 kč

Vybarvěte svůj domov s pomocí LED pás od Philips

Lidská fantazie a tvořivost nezná meze. Kouzelné Philips LightStrips přinesou do vašeho interiéru nový barevný svět. Zvýrazněte důležité objekty ve své domácnosti, nábytek nebo stěny pomocí těchto krásných a jedinečných svítidel. Vyzdobte prostor světlem!

Série EXTEND vám nabízí 5m dlouhý barevný ale i bílý LED pás. S ochranou IP20 je vhodné pro použití do interiéru. 70980/55 / PH je LED pás s možností nastavení barev díky dálkovému ovladači, který je již v balení spolu s transformátorem. S maximálním výkonem 27W dopřává jas interiéru 125lm. Je vyroben z plastu a dá se i zkrátit. Obsahuje zabudované LED diody s životností 15000hodín. Adaptér je totéž v balení.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=70980%2F55%2F&submit_search

 

Zkrácení pásku je možné, vždy po nějakém modulu. Tato možnost stříhání je označena na LED pásech. Jinde nestříhejte pouze při označení s nůžkami.

 

LED pásy se napojují výhradně napěťovými zdroji. Napájení je obvykle na 12V. Mezi základní parametry při LED pásů je uveden údaj W / m. Tento údaj je o připadajícím příkonu na 1 běžný metr. Tato hodnota je obvykle 5W / m, čili na 1m potřebujeme zdroj 5W, pro 2m je to 10W atd. pokud zvolíme napájecí zdroj dbejme o to, aby tam byla nějaká rezerva, alespoň 10-15% z výkonu zdroje.

Připojení LED pásů je velmi jednoduchá. Stane se to samolepicí páskou. V případě pokud chcete znovu použít LED pás, ale na jiné místo, nemějte obavy! Klidně si můžete pás přemístit a znovu přilepit pomocí samolepící pásky. Je zde možnost i použít hliníkovou lištu a difuzor. Hliníková lišta působí jako chladič, tím pádem prodlužuje životnost LED pásů. S mléčným difuzorem, který použijete dosáhnete splývají osvětlení.

Viz z naší nabídky i ESSENTIAL color nebo white LED pásy. Hledejte pod kódy: 70166/87 / PH a 70166/55 / ​​PH. Jsou to 2m dlouhé LED pásy vhodné do interiéru. Nastavte si barevné podsvícení pomocí ovladače na šňůře. Adaptér je v balení, maximálním výkonem na 12V.

http://www.elampa.cz/interierova-svitidla/nabytkove-svietidla/15154-massive-philips-7016655ph-lightstrips-essential-color-2m.html

Najdete nás na www.elampa.cz

 pomůžeme ve výběru, rádi poradíme, čekáme na Vaše dotazy, Vaše objednávky.