00 kč

Zahradní osvětlení od firmy Kanlux

Po západu slunce není nic krásnějšího, než zažehnout Vaše zahradní osvětlení!

Firma KANLUX pro Vás vytvořila řadu nádherných dekorativních venkovních svítidel, v nichž se elegance spojuje s funkčností a se kterými můžete maximálně zdokonalit venkovní prostor dle Vašeho vkusu.

Zahradní svítidla ze série IMRA LED vydávají jasné a energetické světlo, teplé světlo LED zvýrazňuje živé barvy ve Vaší zahradě. IMRA LED zahrnuje v sobě kouzlo letních večerů. Najdete v nabídce nástěnné svítidlo pod kódem: 23540, svítidlo je vysoké 15 cm a od stěny odstává také jen 15 cm. Stojanové venkovní svítidla 23541 a 23542, existují dva velikosti, a to 45cm a 80cm vysoké. Svítidla jsou vyrobeny z nerezové oceli a kryt je z plastu.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=imra&submit_search

 

Další série LAVIA LED je také novinkou od Kanlux, tyto oblé tvary jsou prostě kouzelné i praktické. Hliníková slitina tělesa svítidla je černá vybavena s ochranným sklem. Nástěnné svítidlo 23560 je možné kombinovat se stojanovými svítidly s výškou 50cm nebo 80cm, najdete je pod kódy: 23561 a 23562. Praktické řešení poskytne svítidlo lavinu LED -50SO, které je vybaveno ze zásuvkou IP44 / 250V / 16A.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=lavia&submit_search

 

Stylový a moderní tvar v sobě skrývá série SEVIA LED, tato svítidla jsou ideální kulisou pro příjemné chvíle venku s rodinou, vytvářejí výrazné světelné efekty, zdůrazňují zahradní prvky a bezpečně osvětlují chodníky. Zahradní svítidla jsou z černé hliníkové slitiny s ochranným sklem.

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=sevia&submit_search

Nástěnné svítidlo 23551 je vybaveno snímačem pohybu s možností nastavení času svícení od 5s do 4min, maximální dosah čidla je do 3,5m. Horizontální detekční úhel senzoru je 120 stupňů, možností nastavení intenzity okolního osvětlení. Stojanové svítidlo 23553 je vybaveno zásuvkou IP44 / 250V / 16A. SEVIA LED zahradní svítidla jsou vyrobeny s ochranou IP 54, zabudovaný LED zdroj vyzařuje 600lm neutrální bílé barvy, které je rovnoměrné a příjemné.

 

 

Díky pokročilé LED technologii osvětlení je příjemné a dobře osvětluje venkovní prostory. Svítidla splňují nejrůznější potřeby a to vše v provedení odolném vůči povětrnostním vlivům. Ochrana IP 44 je zaručena!

Navštivte náš eshop www.elampa.cz